Pathfinder: Kingmaker


85%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

85%
Paranskyraj
12. 9. 2020
Pathfinder: Kingmarker je poctivé RPG se vším všudy. Jedná se o hru vytvořenou hráči pro hráče. Svého avatara a jeho družinu provedeš fantasy světem s komplexními pravidly, zajímavými úkoly a překvapivě i jednoduchou angličtinou. Čekají na tebe slovy Nicka Cartera: “Velebné paláce a staleté chrámy, kde člověk zrovna cítí dech dějin”. A i když zde nemůžeš dojít až k Pinkasům s výčepním, jenž si své...

8/10
Respawnpoint
20. 8. 2020
Knížky ze série Pathfinder jsou skvělé. Herní adaptace Pathfinder: Kingmaker se povedla na výbornou a skloubila v sobě prvky legendárního D&D a Diabla. Obtížnost, která je poměrně vysoká sice dokáže pěkně potrápit nejen nováčky, ale ten skvělý pocit, když porazíte nějakého bosse, či hru dokončíte je prostě k nezaplacení.

9/10
Gamebro
15. 7. 2019
Je to téměř rok, co vyšel Pathfinder: Kingmaker a s rukou na srdci mohu prohlásit, že se skutečně na recenzi vyplatilo počkat, protože v době vydání Pathfinder se hra zmítala v nechutné smršti bugů, které při vší smůle spoustě hráčům brutálně rozbíjely do základů samotné provázání dějové linie a tak se lehce mohlo stát, že jste zůstali v začarovaném kruhu a hra pro vás skončila hned v prvních kapitolách,...

8/10
Tiscali Games
17. 12. 2018
Skvělá adaptace gamebooků Pathfinder, která zdařile převádí zážitek D&D na PC. Spíš než příběh táhne hru strategická část a touha pokořit výzvy v soubojích. Vysoká obtížnost dokáže nepříjemně potrápit nováčky žánru, veteráni D&D však budou potěšeni – osvěžující správa království, zajímaví společníci a dobrý pocit ze soubojů a rozvoje postavy zastíní i technické nedokonalosti hry.

9/10
Zing
8. 10. 2018
Studio Owlcat Games splnilo sliby dané komunitě během kickstarterové kampaně. Fanouškům staromilských izometrických RPG nadělil Chris Avellone předčasně vánoční dárek, který sežere hráčům desítky hodin času. Na druhou stranu se tvůrci nevyhnuli některým chybám, jež poctivě plátují updaty. Přes kvality titulu by se měli mít nováčci na pozoru, Pathfinder: Kingmaker by je mohl slupnout jako malinu.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře