Orcs Must Die! 2


80%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Orcs Must Die! 2 v porovnání s podobnými hrami? Orcs Must Die! 2 byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

90%
GamePark
18. 9. 2012
Hratelnost se prakticky nezměnila a v oblasti audiovizuální stránky byste oba díly od sebe ani nerozeznali, ale když se po novinkách poohlédnete pod stejně vyhlížejícím povrchem, naleznete stovky malých vylepšení, která zahrnují nové pasti, nové nepřátele, rozšířený spellbook, nové mapy a hlavně kooperativní režim, který bude zaručeně tím největším tahákem ke koupi Orcs Must Die! 2.

GamePark
17. 9. 2012
V roce 2011 se na trhu urodila spousta skvělých her, od kterých zpočátku nikdo nic nečekal. Patřil mezi ně i velmi povedený kousek Orcs Must Die!, na nějž se nenahlíželo jako na vycházející hvězdu především kvůli neznámým vývojářům ze studia Robot Entertainment. To se však během chvíle proslavilo po celém světě a během pouhého roku získalo dost prostředků na vytvoření pokračování jejich fantasticky...

7/10
Tiscali Games
4. 9. 2012
Orcs Must Die! 2 přináší stejně návykovou zábavu, jako první díl, kterou upravuje přidáním skvělého kooperativního režimu. I tak ale hra kvůli menší porci nových levelů, absenci editoru a přílišné podobnosti s originálem, připomíná spíše datadisk, než plnohodnotné pokračování.

4/5
Hrej.cz
31. 8. 2012
Výtečné spojení tower-defense strategie a first-person střílečky se skvělým kooperačním multiplayerem. Svěží, zábavné a ještě lepší než první díl.

DEENCS