Observer


85%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps4
windows
xbox-one
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra Observer v porovnání s podobnými hrami? Observer byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Zing
30. 8. 2017
Observer je propracovaná, téměř až filmová hra, která vás nadchne a rozhodně ničím neurazí. Pro fanoušky hororů, steampunkové budoucnosti nebo chytrých dialogů je tento titul povinností.

85%
Czechgamer.com
28. 8. 2017
Layers of Fear si dal rande s filmom Blade Runner a toto je výsledok

9/10
XboxWeb.cz
20. 8. 2017
Tentokrát se nemáme v závěru o čem bavit. Observer je povinnou záležitostí pro fanoušky cyberpunku, sci-fi tvorby, hororu a budoucnosti, na níž se rádi podíváme, ale žít bychom v ní rozhodně nechtěli. Bloober Team nejen, že navázal na Layers of Fear, jemu se podařilo zvednou laťku a dokázat, že v tomto žánru hráči zdaleka neviděli a neprožili všechno. Zaručuji vám, že jakmile se poddáte Krakovu léta...

5/5
Hrej.cz
14. 8. 2017
Z Polska k nám doputoval milostný dopis určený všem fanouškům sci-fi a hororů. Jeho řádky napsala pevná ruka autora, který si může získat srdce mnoha čtenářů. Kvality Layers of Fear nás překvapily, Observer dokazuje, že nešlo o náhodu.

7/10
Tiscali Games
14. 8. 2017
Kyberpunková adventura s hororovým nádechecm a velkým důrazem na bladerunnerovský odkaz s Rutgerem Hauerem v hlavní roli. Hra umí dokonale vtáhnout, namlsat a uhranout hutně temnou klaustrofobickou atmosférou. Bohužel vás ale z osidel své čarovné virtuální reality záhy a nesmlouvavě vypojí, čímž vám nejspíš způsobí momentální poruchu vnímaní.

ENPLCS