MXGP PRO


58%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
xbox

Podobné hry

Jak si vede hra MXGP PRO v porovnání s podobnými hrami? MXGP PRO byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

63%
Czechgamer.com
24. 7. 2018
V jádru stále nesmírně úzce zaměřený titul, který toho za plnou cenu nenabízí příliš. Solidní základ v podobě robustního jízdního modelu a obstojného audiovizuálu by ale v Milestone měli. Teď už jen stačí přidat odpovídající množství obsahu.

2/5
GameSite.sk
24. 7. 2018
V princípe aj zvyšok hry pokračuje v podobnom posolstve. Posolstve napoly nedopracovanej hry spolu s niektorými mechanikami, ktoré buď takmer vôbec nefungujú, alebo absolútne nedávajú zmysel. Niekedy síce máte pocit, že na chvíľu hráte serióznu motokrosovú hru a dokonca cítite aj závan nádeje, keď sa s motorkou parádne prehrýzate cez rad skokov a zákerných zákrut, no potom príde jeden z tých momentov,...

6/10
Zing
17. 7. 2018
Milestone u MXGP 3 trochu vylepšili fyziku a hodně grafiku, přičemž z toho potichu udělali „zbrusu novou“ hru MXGP Pro. My jim ale na špek neskočili, protože jakkoli je MXGP Pro jedním z těch nejpovedenějších dílů řady, se současnou závodní konkurencí se stále nemůže rovnat.

7/10
XboxWeb.cz
4. 7. 2018
Kdo nepřestal věřit, že od letitého studia může přijít ještě dobrá hra, dostal právě naději. Hra MXGP Pro není revolucí, přepisující vnímání motocrossu nebo závodního žánru. Je ale dobrým pokračováním, které tentokrát nedělá ostudu tvůrčímu týmu a licencím. Pořád je na titulu znát, že se během vývoje musel dělit o čas s dalšími projekty. I tak je ale vítěz, protože ho evidentně získal ze všech nejvíc.

CS