MouseCraft


80%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
ps4
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra MouseCraft v porovnání s podobnými hrami? MouseCraft byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Tiscali Games
9. 8. 2014
Inteligentní, důmyslná a v mnoha okamžicích vtipná logická hra s principy Tetrisu a Lemmings, která z mála dokázala uvařit malou logickou hostinu.

4/5
Hrej.cz
3. 8. 2014
Kvalitní logická hra s netradiční tématikou a poctivá zábava na nudné letní chvilky. Nenechte se však zmást názvem a tetrisovsko-lemmingsí propagací.

9/10
Konzolista.cz
13. 7. 2014
Ačkoliv se hře MouseCraft před vydáním nevěnovalo moc pozornosti a prakticky zapadla v očekávanějších titulech, o to větší překvapení se jedná. Máme tu totiž výbornou logickou záležitost, která míchá Tetris s Lemmingy, navíc je vše obohaceno o spoustu nových nápadů, které hra postupně dávkuje až do samotného finále. Nestane se tak, že by po čase začala nudit, neustále budete řešit nové problémy, a...

80%
Bonusweb
11. 7. 2014
Éra velkých logických her už je zřejmě nenávratně pryč. Jejich zašlou slávu připomíná parádně zpracovaná hra MouseCraft, která dává vzpomenout na dvě žánrové klasiky.

PLENCS