Ministry of Broadcast

78%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Recenze

4/5
Hrej.cz
9. 3. 2020
Na první pohled lehce tuctová pixelartová skákačka s těžkopádným ovládáním, na ten druhý překvapivě originální plošinovka, která svým nevybíravým humorem uráží všechny okolo. Silně však nedoporučujeme zrzkům.

8,5/10
Sector.sk
27. 2. 2020
Ministry of Broadcast vo mne vyvolala niekoľko zaujímavých pocitov, keď som premýšľal nad tým, ako by som sa v podobnom totalitnom, absurdnom svete zachoval ja. Hra sa dotýka citlivej témy, nekoná sa žiadna záchrana sveta ani boj proti systému, dopredu má hnať len túžba vidieť rodinu. Mnohí z nás vravia, že by pre rodinu aj umreli. Umierať tu pre rodinu naozaj budete často. Nechali by ste ale pre svoju...

7/10
Zing
10. 2. 2020
Atmosférická plošinovka od českých tvůrců zaujme pohlednou vizualizací, solidní herní dobou a nápaditými úrovněmi s chytrými hádankami. Nepřesné ovládání a přestřelený důraz na pohyb bez jakéhokoli zpoždění nutí k otravnému opakování stále stejných pasáží, jež hraní zbytečně kouskují. Nízká cena a česká lokalizace ale jen podtrhuje solidní pixelartovku, jež se ve své konkurenci jistě neztratí.