Metroid: Other M


83%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: wii

Podobné hry

Jak si vede hra Metroid: Other M v porovnání s podobnými hrami? Metroid: Other M nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

9/10
Sector.sk
27. 10. 2010
Metroid bol vždy o dynamickej akcii – ale hrať štvrtý diel FPS by nebolo také zábavné, ako sledovať dynamický bohatý, profesionálne pripravený príbeh.

8/10
Hrej.cz
6. 10. 2010
Kvalitativně mu k předchůdcům mnoho neschází, ale pokud nejste vyloženě milovníky retro akce, bude se vám po úžasné trilogii Prime upřímně stýskat.

4/5
Hrej.cz
6. 10. 2010
Other M bohužel zůstal ve stínu svých předchůdců. Kvalitativně mu k nim mnoho neschází, ale pokud nejste vyloženě milovníky retro akce, bude se vám po úžasné trilogii Prime upřímně stýskat.

8/10
Tiscali Games
21. 9. 2010
Metroid: Other M potěší nováčky série i staré harcovníky. Neodolatelná hratelnost, na poměry Wii úžasně prezentovaný příběh, skvělé zpracování. Pocit z hraní mi kazí ovládání na WiiMote, z kterého bolí ruce, hluchá prozkoumávací místa, kratší doba nutná k dokončení a místy infantilní příběh. Přesto nemohu majitelům Wii doporučit nic jiného než koupi. Pro ostatní zřejmě zůstane Other M další neznámou...

ENCS