Mass Effect: Legendary Edition


85%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox
xbox-one
ps4
ps5
playstation 4
xbox one x

Podobné hry

Jak si vede hra Mass Effect: Legendary Edition v porovnání s podobnými hrami? Mass Effect: Legendary Edition byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

85%
Bonusweb
30. 5. 2021
Ani řada grafických vylepšení v nově vydané legendární edici nedokáže zamaskovat, že trilogie Mass Effect je už stará téměř deset let. Pokud ale přivřete oči nad topornými animacemi, špatným ovládáním a zbytečnými vedlejšími úkoly, dokáže vás opět pohltit svým výpravným příběhem.

8/10
XboxWeb.cz
23. 5. 2021
Jediná možnost, jak dostat Mass Effect odpovídající dnešní době a v plnohodnotném balení. To je Legendary edice, která dává vzpomenout nejenom na to nejlepší ze studiové tvorby, ale i na milník jedné generace konzolí. Jestli je pro vás Final Fantasy moc japonské, Zaklínač příliš fantasy, Fallout už nechutně post-apo a vaše srdce tíhne ke sci-fi, pak byste kompilaci měli zařadit do povinné herní výbavy....

9,5/10
Sector.sk
21. 5. 2021
Kolekcia tiež trilógiu remastruje, respektíve hlavnej jej prvú časť, ktorá bola preklopená do novšieho enginu, upravená bola hrateľnosť a naozaj výrazne bol vylepšený vizuál, aby pôsobil jednotnejšie s ďalšími dvomi hrami. Vylepšené boli aj animácie postáv a hlavne tváre, ktoré pôsobia prirodzenejšie. Aj tak ale tu a tam narazíte na niečo, čo úpravu nedostalo a vtedy sa až zdesíte z toho rozdielu (reálne...

8/10
Doupě
17. 5. 2021
Změny jsou poznat hned na první pohled, ale ani chyby nejdou přehlédnout. Legendary Edition rozhodně stojí za koupi, ale trpělivost přináší růže. Snad se vývojáři pustili do opravování chyb, abychom si Mass Effect užili naplno. Remaster sice neudělal z Mass Effectu moderní hru, nicméně velmi vysoké kvality si série stále drží.

ENPLCS