Marvel's Spider-Man: Miles Morales


84%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps4

Recenze

83%
Alza
19. 11. 2020
Nejnovější komiksová akční adventura od studia Insomniac Games přináší osvědčenou hratelnost, kterou ovšem osvěžuje novým pavoučím hrdinou v hlavní roli a jeho unikátními schopnostmi. Hráči se tak mohou těšit na zábavnou hratelnost, výborný soubojový systém a povedenou příběhovou kampaň, která by ovšem mohla být o něco delší.

9/10
Respawnpoint
17. 11. 2020
Insomniac Games opět ukázali, že příběhy vyprávět umí, i ty superhrdinské. Marvel’s Spider-man: Miles Morales je parádní jízdou od začátku do konce a to navzdory tomu, že jeho příběh je podstatně komornější. Nový Spiderman tak ukazuje Avengerům, jak má podobná hra vypadat. Na hře vás zamrzí snad jen to, že skončí. Přítomnost české lokalizace je pak příjemným bonusem.

4/5
Hrej.cz
15. 11. 2020
Větší stand-alone rozšíření pro hit z roku 2018 se povedlo. Moc dlouhé není, ale zabaví a skvěle vypadá. Takhle má vypadat launchová jednohubka.

8/10
Vortex
6. 11. 2020
Spider-Man: Miles Morales je malá velká hra. Je to výpravný a přesto relativně komorní sandbox, který má hráče ohromit po technické stránce a naznačit věci budoucí. Hratelnost není vyloženě objevná, ani nenabízí tolik novinek, kolik byste čekali od dvojky. Jako regulérní pokračování by s ohledem na omezenější rozsah titul asi neobstál, ale nesmíme zapomínat na to, že se novinka prodává za nižší cenu....

9/10
IndianTV
6. 11. 2020
Spider-Man: Miles Morales reprezentuje skoro až dechberoucí technologické demo, čeho je nová konzole od SONY schopná na začátku svého životního cyklu. Perfektní audio-vizuál šperkuje vyladěná hratelnost, která byla vylepšena vyškrtnutím řady nepříjemných vlastností, jež nesl předchůdce. Od ray-tracingu přes speciální vizuální efekty až po podporu 4K60, tohle je next-gen hra pro masy!

8/10
Sector.sk
6. 11. 2020
A tomu celému v neposlednom rade veľmi pomáha grafika. Tá stále má aj svoje slabšie chvíľky, nie všetko je spracované dokonale a narazil som tu aj na niektoré postavy, z ktorých sa budem ešte dlho strhávať zo sna, ale mesto samotné je pekné. Hlavné postavy sú spracované detailne, ich animácie sú špičkové. Veľa hre pridáva aj nový raytracing, ktorý je v exteriéroch síce vo viac obmedzenej miere, no...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře