Marvel's Spider-Man


81%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps4

Recenze

8/10
Doupě
21. 12. 2018
Z příběhového hlediska důstojné a zábavné zakončení příběhu Spider-Mana, které nás nechává v natěšenosti na plnohodnotný druhý díl. Stále zábavné souboje, výborný audiovizuál a skvělá dynamika úvodní dvojice. Bohužel nepřináší DLC naprosto nic nového a skončí dříve, než si stihnete uvařit kafe. 

6/10
Doupě
23. 11. 2018
Největším nedostatkem druhého DLC je tak vlastně to, že se v něm skoro nic neděje. Příběh máte za sebou za hoďku a kromě slibného cliffhangera nepřinese Turf Wars nic, co by stálo za hřích. Pár nových oblečků a výzev jsou sice fajn, ke štěstí nám ale rozhodně nestačí. Teď už jen počkat na finále Silver Lining, které doufejme bude důstojné. 

7/10
Doupě
26. 10. 2018
Celkově je The Heist DLC příjemným malým dodatkem a ideální možností na chvíli se vrátit k oblíbeným postavám v případě, že už máte původní hru za sebou. Rozhodně se těšíme, co nám přinese DLC druhé, které dorazí už velmi brzy. 

85%
Czechgamer.com
4. 9. 2018
Povedená open-world akce z univerza Spider-Man čerpající řadu prvků od Ubisoftu nebo Rocksteady. Nicméně i tak to hře sluší a budete se zatraceně dobře bavit.

4/5
Hrej.cz
4. 9. 2018
Parádní akční hra pro fanoušky marvelovských komiksů, která dokáže zabavit a motivovat na dlouhé hodiny. Škoda nevyužitého příběhového potenciálu a repetitivnosti vedlejších aktivit. Přesto byste Spider-Manovi měli dát šanci!

9,5/10
GamePark
4. 9. 2018
Zatímco prostřednictvím komiksových stránek nasbíral Spider-Man od svého uvedení v roce 1962 desítky milionů fanoušků, není možné říci, že by se mu stejně dobře vedlo i na stříbrném plátně a ve světě videoher. Režiséři ani herní vývojáři na tohoto hrdinu naštěstí přesto nikdy nezanevřeli. Filmová série, v níž si od roku 2002 s pavučinami pohrával Tobey Maguire, odstartovala ve velkém stylu, kvalita,...

9/10
Doupě
4. 9. 2018
Co říci závěrem? Po druhém dílu Spider-Mana jsme museli čekat opravdu dlouhé roky, abychom se dočkali důstojného nástupce a novinka plní tuto roli do puntíku. Insomniac potvrdil svou pozici špičkového vývojářského studia a přinesl prvotřídní herní komiksárnu s ukázkovým využitím licence, skvělou prezentací a příběhem, který umí chytnout za srdce. Chyby by se rozhodně našly, pravdou ale je, že se mi...

9/10
Zing
4. 9. 2018
Marvel’s Spider-Man od Insomniac Games je exkluzivita jako hrom a hráči na PC a ostatních konzolích ji budou zcela jistě závidět. Není se čemu divit – skvělý komiksový příběh, odladěná hratelnost, spousta činností v živoucím Manhattanu a povedený audiovuzuál. Až na několik málo výtek se jedná o velmi povedený titul, který se nebojím vřele doporučit. Jen více takových.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře