Mario Sports Mix

67%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Recenze

59%
GamePark
15. 4. 2011
Dobrý nápad a koncept totiž dle našeho názoru nebyl naplno využitý. Jen těžko se dá mluvit o sportovní hře, což by nám ani nevadilo, kdyby zvolený koncept byl zábavný. Hra postrádá jakoukoli propracovanost a zajímavost jednotlivých sportů, kvůli čemuž...

6,5/10
Sector.sk
11. 4. 2011
Mario Sports Mix je teda podľa očakávaní zábavná, jednoduchá kolekcia niekoľkých športov. Jedného hráča zabaví v turnaji, no veľmi rýchlo sa mu zunuje v obyčajných zápasoch. Multiplayer je dobrý, ale ničím výnimočný. Je to úplný očakávaný štandard a len občasný arkádový prvok tu a tam zabaví viac ako ostatné.

7/10
Konzolista.cz
13. 3. 2011
Na první pohled je Mario Sports Mix extrémně lákavou kompilací čtyř profláklých sportů, pod povrchem se ale skrývá jen lehounce nadprůměrná sbírka dvou skvěle a dvou slaběji provedených disciplín s příjemnou prezentací.

7/10
Hrej.cz
23. 2. 2011
Mario Smash Football i Mario Strikers Charged Football zůstává nepokořen. Bez ohledu na to ale i přes pár přešlapů představuje Mario Sports Mix jednu z nejlepších sportovních her tohoto druhu. Vzkaz pro vývojáře: méně je někdy více.

68%
Hratelne.cz
19. 2. 2011
Mario Sports Mix je bezesporu zábavnou hrou. Pokud si ji koupíte s cílem pobavit sebe i vaše ratolesti, neuděláte chybu. Nicméně nemůžu se zbavit dojmu, že sportů by zkrátka mohlo být víc a stejně tak i přítomných pohárů.

70%
Bonusweb
7. 2. 2011
Známé postavičky, hra pro více hráčů a chytlavé pohybové ovládání, to je zaručený recept od na dobrou hru od Nintenda. A nabídka netradičních sportů také zaujme.