Mario + Rabbids Kingdom Battle


72%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Mario + Rabbids Kingdom Battle v porovnání s podobnými hrami? Mario + Rabbids Kingdom Battle byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/5
Nbase
10. 7. 2018
Donkey Kong Adventure DLC pro Mario+Rabbids: Kingdom Battle toho nabídne možná víc, než jste čekali. Samostatný příběh, který poskytne docela dost herního času, je opravdu zábavný a povedené jsou i některé nové prvky v čele se samotnou postavou Donkey Konga. Pro ty, kteří dohráli hlavní hru, tu čeká další nové dobrodružství a nové vtipné situace s Rabbid Peach. Gameplay ze základní hry tu byl opravdu...

90%
Czechgamer.com
12. 9. 2017
Taktická a strategická rozprávka zpoza slávneho univerza

9/10
Tiscali Games
4. 9. 2017
Výborná ukázka zpřístupnění a oživení žánru taktických tahovek se spoustou drobných inovací a nápadů. Mario + Rabbids Kingdom Battle je zábavnou, příjemnou a hravou trefou do černého, která by neměla žádnému majiteli Switche chybět.

0/10
Gamebro
30. 8. 2017
V dnešním světě crossoverů se vlastně není čemu divit, ale Mario + Rabbids: Kingdom Battle přeci jen představuje zvláštní kombinaci. Ubisoft si v podobě Mario univerza vzal nejsilnější dostupnou značku, aby jejím prostřednictvím oživil ne zase tak úspěšné Rabbids. Mohla z toho vzniknout pěkná hloupost, výsledek je ale přesným opakem. Kdo by čekal další jump & run, je rovněž na omylu. Tohle je taktické...

4/5
Hrej.cz
29. 8. 2017
Vynikající hra, s níž strávíte příjemné chvíle jak doma na gauči, tak i v metru nebo v letadle. Bod dolů za nevýrazné segmenty mezi bitvami a pomalé získávání nového vybavení. I tak se ale jedná o titul, který by si majitelé Switche neměli nechat ujít.

90%
Bonusweb
29. 8. 2017
Mohlo to být další béčko od Ubisoftu na novou konzoli od Nintenda. Jenže stalo se něco nečekaného: spojení dvou světů v žánru, který není pro Maria ani králíky typický, funguje na jedničku s hvězdičkou.

PLENCS