Loop Hero


51%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Lich uvrhl svět do nadčasové smyčky a uvrhl jeho obyvatele do nikdy nekončícího chaosu. Ovládejte rozšiřující balíček mystických karet a rozkládejte nepřátele, budovy a terén podél každé jedinečné expediční smyčky pro odvážného hrdinu. Obnovte a vybavte mocnou kořist pro každou třídu hrdinů pro jejich bitvy a rozšiřte tábor pro přeživší, abyste posílili každé dobrodružství ve smyčce. Odemkněte nové třídy, nové karty a nevyzpytatelné opatrovníky na vaší cestě rozbít nekonečný cyklus zoufalství.


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
linux

Podobné hry

Jak si vede hra Loop Hero v porovnání s podobnými hrami? Loop Hero byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Tiscali Games
7. 4. 2021
Loop Hero je svěží a nápadité indie, které si od hráčů více než skill či chytrost žádá jejich čas. Možná, že v jeho repetitivních smyčkách nadšeně strávíte hodiny a hodiny. Ale možná vám taky ještě před polovinou dojde dech.

9%
Alza
30. 3. 2021
Loop Hero je výborný rogue-like, který jasně ukazuje, že v jednoduchosti je primární síla nezávislých her moc nevynikajících po grafické stránce. Toužíte-li po chytlavém, avšak nepříliš náročném titulu, u něhož se zaseknete na několik desítek hodin, jedná se o ideální volbu.

7,5/10
Sector.sk
22. 3. 2021
Vo výsledku si ale Loop Hero šarmantne získava hráčšku priazeň a teší sa nemalej popularite. Vďaka svojej štruktúre dokáže ponúknuť aj istú návykovosť a vy budete túžiť po rýchlych krátkych hrách, ktoré si Loop Hero zapamätá a pripíše si to k vašim predchádzajúcim postupom.

PLENDECS