Jade Empire: Special Edition


80%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
android
macos

Podobné hry

Jak si vede hra Jade Empire: Special Edition v porovnání s podobnými hrami? Jade Empire: Special Edition byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
Hrej.cz
20. 3. 2007
V zásadě obyčejné RPG, ve kterém si skvostné a příšerné momenty přehazují hráče jako horký brambor. Nedá se říct, že by ty dva roky čekání nestály za to, ale stejně tak se nedá říct, že po těch dvou letech už šablona Knights Of The Old Republic nepůsobí opotřebovaně.

80%
Bonusweb
9. 3. 2007
Dva roky netrpělivě vyhlížené RPG od BioWare konečně vychází i na PC! Může se pyšnit vynikajícím příběhem, ale přináší sebou i výrazné zjednodušení ostatních aspektů. Zda naváže na tradici skvělých projektů BioWare, to se dozvíte v recenzi.

GamePark
8. 3. 2007
Jade Empire je původem konzolovým titulem od kanadského studia BioWare, které se dříve specializovalo na PC role-playing hry, ostatně kdo by neznal legendární Fallout či Neverwinter Nights. Ovšem s příchodem dnes již last-generation konzolí se společnost začala zaměřovat primárně na ně. Konverzí obou dílů skvělého Knights of the Old Republic jsme se dočkali ještě relativně brzy, avšak nyní trvalo čekání...

CS