Imperiums: Greek Wars


70%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Podobné hry

Jak si vede hra Imperiums: Greek Wars v porovnání s podobnými hrami? Imperiums: Greek Wars byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

70%
Bonusweb
17. 8. 2020
České studio Kube Games si vytyčilo pořádně ambiciózní úkol. Jejich strategie Imperiums: Greek Wars se sice těm nejlepším v žánru nevyrovná, přesto stojí za zvážení.

6/10
Zing
11. 8. 2020
Imperiums: Greek Wars je až příliš ambiciózní variace na populární sérii Civilizace. Všechny mechaniky jdou opravdu do hloubky, přesto to ale není směr, kterým se dle mého měli vývojáři vydat. Nepřehledné UI a nehezky vypadající grafika také mohou někoho odradit. Samotná komplexnost ubírá na zážitku nejvíc, protože je všechno tak překombinované, že už samotné hraní zkrátka není zábavné. Tudíž žádné...

8/10
Vortex
6. 8. 2020
Velmi komplexní a s láskou a citem pro detail vytvořená strategie, která potěší neobvyklými herními mechanismy, zvládnutou diplomacií a dobovou drsnou atmosférou. Skvělá práce českých vývojářů!

7/10
Tiscali Games
31. 7. 2020
Pokud se nebojíte intenzivního mikromanagementu a jste ochotní skousnout vskutku spartánskou grafiku i nepříliš přívětivé uživatelské rozhraní, najdete v Imperiums komplexní strategické hřiště vhodné pro všechny milovníky starého Řecka.

CS