Homeworld: Deserts of Kharak


81%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Homeworld: Deserts of Kharak v porovnání s podobnými hrami? Homeworld: Deserts of Kharak byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

4/5
Hrej.cz
12. 2. 2016
Pokud se dokážete naladit na rozvážné tempo a nasát pouštní atmosféru, aniž byste se zadusili pískem, čeká vás zážitek jako z kultovních filmů a her dávno minulých desetiletí.

85%
Bonusweb
8. 2. 2016
Série Homeworld se z černých hlubin kosmu přesouvá do sluncem rozžhavených písečných dun. Pokud máte kladný vztah ke strategiím, v nichž je rozložení sil a krytí klíčové, Homeworld: Deserts of Kharak byste si neměli nechat ujít.

7/10
Tiscali Games
27. 1. 2016
Návrat, který staví nejenom na fanouškovské nostalgii, ale obstojí i mimo kosmický prostor. Kampaň vtáhne navzdory mouchám v ovládání i umělé inteligenci, ale trvanlivost zajistí až další podpora, případně otevření hry tvůrcům modifikací.

9/10
Zing
19. 1. 2016
Homeworld: Deserts of Kharak je v mnoha směrech velmi příjemným překvapením. Přestože se neodehrává ve vesmíru, je to stále kvalitní díl série, který by fanouškům neměl uniknout. Pokud mezi ně náhodou nepatříte a baví vás strategie s absencí rozsáhlého budování a rychlejším tempem, je tento titul tím pravým i pro vás.

ENPLCS