Heavy Rain


85%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
playstation 4
ps4
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Heavy Rain v porovnání s podobnými hrami? Heavy Rain byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

3/5
Hrej.cz
9. 3. 2016
V jádru stále velmi kvalitní titul, na kterém je ale znát, že má dny slávy za sebou. Pokud jste ještě neměli tu čest, směle se pusťte do díla. Ostatní mohou s klidem vynechat.

9/10
Tiscali Games
10. 3. 2010
Nebývalé nádherná grafika postav i prostředí, chytrý příběh s mnoha postavami, vrstvami a možnými konci, špičkové herecké výkony a nádherná hudba, odvážné pojetí hratelnosti, díky kterému je hra na první dotek jiná, než všechny ostatní. Potřebujete vědět něco víc? Pokud patříte k náročnějším a dospělým hráčům, tenhle zážitek vás nesmí minout. I za cenu,...

9/10
Zing
26. 2. 2010
Neopakovatelný zážitek, který udělal díru do herního světa a poslal adventury zbrusu novým směrem. Za úžasné nápady a výborné zpracování, které může závidět i kdejaký film, si hra zajisté zaslouží šanci.

GamePark
24. 2. 2010
Nebývá časté, abychom už v anotaci zdůrazňovali, že v recenzi neprozradíme žádné důležité spoilery z příběhu. Ale u Heavy Rain je to důležité, protože právě příběh je natolik stěžejní a plný zajímavých zvratů a překvapení, že by bylo velkou škodou, abychom vám je tady vyžvažili. Jak se bohužel stalo v mnoha prvních světových recenzích, čímž pisatelé potencionální hráče ochudili o dost velký zážitek....

Eurogamer.cz
10. 2. 2010

5/5
Doupě
10. 2. 2010
Každá ze čtyř postav má vlastní přístup, situace řeší různým způsobem a přijde na jiná vodítka i jiná místa. Zatímco tedy s Normanem jako agentem FBI můžete třeba rovnou za podezřelým majitelem diskotéky, s Madison musíte k přístupu k němu použít svých ženských půvabů. Každá scéna je jedinečná a do velké míry otevřená, což znamená, že nemusíte splnit dané úkoly, abyste mohli pokračovat dál. Pokud tedy...

90%
Bonusweb
10. 2. 2010
Ve městě řádí vrah dětí. Utopené mrtvoly pohazuje poblíž kolejí, do rukou jim dává figurky origami a na hruď orchidej. Zapeklitý případ navíc komplikuje neustávající déšť. Syna hlavního hrdiny musíte zachránit dřív, než spadne smrtonosné množství vody.

4/5
Hrej.cz
10. 2. 2010
Heavy Rain budete vymazávat z paměti ještě hodně dlouho. Na tak zajímavé postavy, události a scény v jiných hrách jen tak nenarazíte. K naprosté spokojenosti nám ale stále něco málo chybí.

ENCS