Guitar Hero: Warriors of Rock


63%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: wii
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Guitar Hero: Warriors of Rock v porovnání s podobnými hrami? Guitar Hero: Warriors of Rock byla poražena 9x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/5
Hrej.cz
14. 11. 2010
Pokračování slavné série hudebních her je bohužel silně cítit nastavovanou kaší: stále je to chytlavá hra, ale v povinné kampani mnohdy nevyladěná a nudná, rozporuplný je i výběr písniček a nasazení puntíků.

3/5
Doupě
25. 10. 2010
Pokud něčím působí Warriors of Rock sebejistě, tak paradoxně tím, že si nic moc nehrají. Nesnaží se postavit novému Rock Bandu čelem, protože moc dobře vědí, že na otevřeném poli by je těžká artilerie v podobě kláves a "pro" kytary rozprášila v půli cesty. Místo toho spratkovsky přichází postranními vrátky a útočí hlavně na fanoušky série uceleným rockovým tracklistem. Pokud jde právě o vás nebo jen...

7/10
Zing
13. 10. 2010
Fanoušky rockové hudby tento díl více než potěší. Ti, co čekají novinky, však odejdou s prázdnou. Není zde nic nového, pro co by se vyplatilo přecházet ze starších dílů – kromě nových skladeb. Ty jsou výborným přídavkem a zejména proto dostává hra takové hodnocení, jaké dostala.

ENCS