Ghost Recon: Future Soldier (X360)


79%

Průměr z 12 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox 360

Podobné hry

Jak si vede hra Ghost Recon: Future Soldier (X360) v porovnání s podobnými hrami? Ghost Recon: Future Soldier (X360) byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8,4/10
Herní web
17. 7. 2012
Ghost Recon: Future Soldier je dobře hratelnou TPS s opravdu zajímavými prvky. Nalezneme zde sice něco málo technických problému, ale to dobré silně převažuje to nepovedené, tudíž je možno tuto hru pouze doporučit.

75%
GamePark
17. 7. 2012
Ghost Recon Future Soldier je povedená hra, která má bohužel několik drobných nedostatků, které ji kazí a kvalitní multiplayer, který si skutečně užijete, pokud máte kvalitní spoluhráče.

75%
GameSite.sk
27. 6. 2012
Keď to mám zhrnúť, hra GhostRecon: FutureSoldier na začiatku označená ako katastrofa, ňou v skutočnosti nie je a osobne ju vnímam skôr ako zaujímavý experiment a ukážku toho, že co-op hry nemusia byť nutne len tupé hromadné čistky zombie a inej hávede, a keď sa to vezme za správny koniec, vedia ponúknuť zaujímavé zážitky, vyžadujúce naozajstnú spoluprácu, s akou sa je možné stretnúť napríklad pri hraní...

78%
Czechgamer.com
24. 6. 2012
Méně taktiky, více akce. Nový Ghost Recon je nadprůměrnou hrou nabízející o něco víc než pouhé střílení, zatvrzelí fanoušci série však z něj budou zklamáni.

80%
Časopis SCORE
24. 6. 2012
Future Soldier je nadprůměrná hra, která však nemá ambice mířit mezi klenoty herního nebe. Možná až příliš dramaticky opustila osvědčené herní mechanismy a vykročila do neznáma. Určitě to z ní nečiní méněcenný titul, nicméně fanoušci série mohou být lehce frustrováni.

78%
Czechgamer.com
23. 6. 2012
Méně taktiky, více akce. Nový Ghost Recon je nadprůměrnou hrou nabízející o něco víc než pouhé střílení, zatvrzelí fanoušci série však z něj budou zklamáni.

8/10
Doupě
12. 6. 2012
Doba se mění: vojáci mění maskáče za optickou kamufláž a Ghost Recon nahrazuje taktiku akcí.

9/10
GamesWEB.sk
4. 6. 2012
I tak ale môžem smelo povedať, že Ghost Recon: Future Soldier je zrejme najväčším prekvapením tejto jari - úžasne variabilný singleplayer je tu dopĺňaný nemenej parádnym multiplayerom, vďaka čomu máte pocit, že za tie peniaze dostanete naozaj adekvátnu porciu zábavy.

7/10
Hrej.cz
4. 6. 2012
Nový Ghost Recon je lineární a dává přednost především show, která se nese ve znamení filmovosti a čiré akce, což ne vždy hře prospívá. V taktickém pojetí se ubralo, ale stále lze mluvit o perfektně připraveném a svěžím titulu podporovaném vcelku povedeným multiplayerem

8/10
Tiscali Games
30. 5. 2012
Povedená akce, která kombinuje styl moderních stříleček a taktický přístup svých předchůdců v sérii. Dvanáctihodinová kampaň nabízí řadu působivých okamžiků, zatímco multiplayer disponuje desítkami hodin potenciální zábavy a dobrý dojem z něj nekazí ani několik nedostatků.

8/10
Zing
28. 5. 2012
Ghost Recon se nám konečně vrátil na trh a přináší pro každého něco. Najdete tu oblíbené plížení, ale i adrenalinovou akci. Je tu filmové podání, ale i taktický multiplayer. Ubisoft zjevně chtěl zpřístupnit sérii co největšímu počtu hráčů. Na jednu stranu to přízraky odvádí od taktické dokonalosti, díky které je série známá, na stranu druhou ale revitalizuje značku a přidává něco nového a neokoukaného....

8/10
Eurogamer.cz
24. 5. 2012
Taktická stránka původních dílů Ghost Recon se nám trochu zvrhla do akčnější střílečky, což může být pro leckoho nepříjemné překvapení. Hra si zachovala své nepopiratelné kvality, ale je otázkou, na kolik vás zaskočí zrychlení tempa a větší důraz na přesnost střelby na úkor plánování a velení. Kampaň pro jednoho hráče si nezaslouží větší známku než sedm, ale kooperativní a multiplayerové kvality posunuly...

CS