Genesis Rising: The Universal Crusade


70%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Podobné hry

Jak si vede hra Genesis Rising: The Universal Crusade v porovnání s podobnými hrami? Genesis Rising: The Universal Crusade byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

3/5
Hrej.cz
12. 4. 2007
Dobré nápady, originální prvky a plynulost hry sráží na kolena zbytečné bugy a brzký stereotyp, plynoucí ze stejné náplně misí. Na trhu je dostatek propracovanějších titulů, ze stejného žánru, takže případnou koupi dobře zvažte.

4/5
Doupě
9. 4. 2007
Ve vzdálené budoucnosti se lidstvo ocitne ve velké šlamastice, v níž se bude muset postavit tváří v tvář nepříteli, jehož podoba je více než hrůzyplná. Genesis Rising v sobě mísí různé žánry, podívejte se sami na výsledný koktejl. Promíchat a počítačem netřepat.

GamePark
7. 4. 2007
Pokud pominete fantasy a sci-fi tituly, je většina počítačových her založena na lidské historii a zkušenostech vůbec. V podstatě se tedy nesetkáte s něčím novým nebo dech beroucím. Je zde však stále jedno místo, jež lidé až tak často nenavštěvují – vesmír. Pár movitějších „vatařů“ sice létá sem tam na projížďky po oběžné dráze Země, ovšem stále je vývoj spíše v plenkách. A možná právě proto jsou hry...

CS