Fire Emblem: Awakening


95%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: 3ds

Podobné hry

Jak si vede hra Fire Emblem: Awakening v porovnání s podobnými hrami? Fire Emblem: Awakening nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

9/10
Eurogamer.cz
4. 7. 2013
Fire Emblem: Awakening je zatím nejlepší hrou tohoto roku pro Nintendo 3DS. Příběhová kampaň se odvíjí několik desítek hodin, během nichž si ke své partě hrdinů vytvoříte pevné pouto. Budete sledovat jejich životní osudy a pomáhat jim ve skvělé tahové strategii, kde každý krok rozhoduje mezi životem a smrtí.

Eurogamer.cz
4. 7. 2013

9,5/10
Sector.sk
3. 6. 2013
Fire Emblem: Awakening je jednou z najlepších ťahových RPG, akú si dnes môžete dopriať. Patrí medzi klenoty 3DS line-upu a ak hľadáte hru, ktorá vám vydrží celé letné prázdniny, našli ste ju. Mimoriadne príťažlivý herný systém s prepracovanou strategickou a sociálnou časťou spolu s vysokou náročnosťou vytvárajú osudový koktejl, ktorého sa nebudete vedieť nabažiť.

10/10
Tiscali Games
16. 5. 2013
Skvělá tahová strategie, která trumfla nejen své pokrevní předky, ale i nevlastní sourozence ze série Advance Wars. Fire Emblem: Awakening je novým žánrovým měřítkem, kterému prakticky není co vytknout. Na Nintendo 3DS si momentálně nic lepšího nekoupíte.

4,5/5
Doupě
15. 5. 2013
Awakening navíc skvěle vypadá (pokud vám nevadí určitá japonská stylizace) a stejně výtečně i zvučí. V podstatě tak nevidím důvod, proč tuhle hru nedoporučit.

10/10
Konzolista.cz
24. 4. 2013
Nintendo od začátku roku zásobuje svojí kapesní konzoli Nintendo 3DS skvělými hrami, nad kterými jedna vyčnívá, a tou je právě Fire Emblem: Awakening. Vývojářům z Intelligent Systems se podařilo vytvořit téměř bezchybný kousek, který si vás omotá mistrně napsaným příběhem, propracovaností postav, vynikající hratelností, nádhernou grafikou a úžasným hudebním doprovodem. Pokud je v současnosti hra, kterou...

ENCS