Ghost Recon: Shadow Wars


77%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: 3ds

Recenze

85%
Herní web
24. 6. 2011
Ghost Recon: Shadow Wars je dle mého nejpovedenější launchová hra pro 3DS. Nabízí brilantní hratelnost, mamutí herní dobu a příjemnou grafiku. Přes některé nedostatky si tuto hru budu pamatovat ještě dlouho. Žánr tahových her na handhedly jednoznačně patří a ta se nemůžu dočkat, až vyjdou nové Advance Wars!

70%
Bonusweb
29. 4. 2011
Série Ghost Recon se stala přechodem na Nintendo 3DS s trojrozměrným obrazem ještě taktičtější. Nový díl je totiž tahová strategie.

7/10
Konzolista.cz
15. 4. 2011
Pokud tak máte rádi taktické strategie, je pro vás tato hra jako dělaná. Nic lepšího v současnosti na Nintendu 3DS nenajdete, a to jak v žánru, tak u her od Ubisoftu.

8/10
Doupě
14. 4. 2011
Hra je opravdu hezká po vizuální stránce. Sice její koncepce nevyžaduje výkon takové mašinky jakou je Nintendo 3DS, ale protože ho měli dostatek, právě proto si autoři z Ubisoftu docela vyhráli s každou maličkostí, která pak hře výrazně zvyšuje hratelnost. A o to jde. Jakmile se hrou probojujete, čeká na vás ještě 20 skirmish misí.

4/5
Doupě
13. 4. 2011
Hra je opravdu hezká po vizuální stránce. Sice její koncepce nevyžaduje výkon takové mašinky jakou je Nintendo 3DS, ale protože ho měli dostatek, právě proto si autoři z Ubisoftu docela vyhráli s každou maličkostí, která pak hře výrazně zvyšuje hratelnost. A o to jde. Jakmile se hrou probojujete, čeká na vás ještě 20 skirmish misí. Takže tohle je opravdu zábava na pořádně dlouho. A hlavně nenudí.

7/10
Tiscali Games
13. 4. 2011
Tahová strategie se spoustou taktických možností, s vyváženou obtížností, která přibližuje hru širšímu publiku. I přes absenci kvalitního multiplayeru a hlubší atmosféry je hratelnost taktické části na takové úrovni, že jde o titul hodný doporučení.

8/10
Sector.sk
6. 4. 2011
Typický zástupce hry, ktorá je spiacim hitom. Z pozície launch titulov ide o to najlepšie, čo si momentálne môžete dovoliť.

8/10
Eurogamer.cz
5. 4. 2011
Z várky startovních titulů pro 3DS na mě Shadow Wars působí jako hra s nejlepším poměrem cena versus obsah. Nejedná se ani o remake již existující hry, ani není založena na opakující se hratelnosti, která je natahována jen motivací k pokusům o nejlepší skóre.

ENCS