Fuser


78%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

MIXUJTE HITY Kombinujte vokály, rytmy a melodie pomocí svého osobního stylu a vytvářejte jedinečné mixy svého druhu. S knihovnou více než 100 skladeb, ze kterých si můžete vybrat, a desítkami nástrojů a efektů, je tu vždy nový mix, který můžete objevit. FUSER je špičkové hudební hřiště!

Postupujte od základů mixování až po techniky na úrovni expertů, jak budete hrát na 6 větších místech než v životní fázi, každý s vlastním podpisovým stylem.

DEFINUJTE SVŮJ STYL Přizpůsobte si vlasy, oblečení, make-up a dokonce i tetování a vytvořte avatara, který odráží vaši jedinečnou osobnost a styl! Poté si přizpůsobte svou festivalovou divadelní show pyrotechnikou, světelnými efekty, obrazovkami videa a dalšími.


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Fuser v porovnání s podobnými hrami? Fuser byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

70%
Czechgamer.com
1. 2. 2021
Kreativní, zajímavá a překvapivě hra od Harmonix, která ale na rozdíl od svých předchůdců postrádá jednoduchou hratelnost, což ji v kombinaci se složitým a lehce neohrabaným ovládáním sráží na kolena.

8,5/10
Sector.sk
29. 12. 2020
Fuser skvele demonštruje, aká je škoda, že rytmické hry zanikli. Hlavne tie od Harmonixu, lebo to zjavne stále vedia spraviť chytľavo, zábavne a výborne hrateľné. Sami si doma osvojíte rozsiahle možnosti tejto hry a jej práce so skvelou hudbou, ktorú ponúka. Doplnené je to aj skvelou prezentáciou, kde si svojho DJ-a nielen vytvoríte, ale pripravujete aj celú prezentáciu na pódiu vrátane pyrotechniky,...

8/10
XboxWeb.cz
10. 11. 2020
Nalaďte se na tu správnou notu, protože tahle párty bude v našem rytmu. Díky horší ergonomii ovládání a velkým možnostem hry, není rozhodně snadné se před crowd postavit. Jakmile všechny hudební motivy zapadnou do sebe a hudba začne znít tak, jak jste si přáli, budou všichni hudební maniaci ve svém živlu. I přes výhrady nám Harmonix servírují další skvělou hudební hru, za kterou jim děkuji. Tak ať...

PLENCS