FRONT MISSION EVOLVED


50%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra FRONT MISSION EVOLVED v porovnání s podobnými hrami? FRONT MISSION EVOLVED byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/10
Tiscali Games
16. 10. 2010
Front Mission Evolved je znásilnění původně taktické série lidmi bez talentu. Jedinou dobrou věcí jsou některé renderované filmečky a docela slušná AI, jinak je to zoufalý a ještě k tomu špatně udělaný kýč, který skončí v propadlišti dějin a neštěkne po něm ani pes.

3/5
Hrej.cz
15. 10. 2010
Průměrná third-person akce, která za koupi nestojí. Lidé na tripu a hráči v předpubertálním věku se možná budou bavit, avšak ostatní spíš pojdou nudou.

60%
GamePark
8. 10. 2010
Možná vás překvapí, když vám prozradíme, že série Front Mission existuje už od roku 1995. Asi vás to překvapí především proto, že jste o ní dost možná ještě neslyšeli. Ono není zase až tak divu, protože donedávna byla oblíbená především v Japonsku, kde se dočkala celé řady pokračování a spin-offů. Dokonce nahlédla do několika žánrů, včetně akcí, plošinovek a dokonce tahových strategií. Je to zkrátka...

DEENCS