Erica


78%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: playstation 4
android
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Erica v porovnání s podobnými hrami? Erica byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Gaming professors
16. 6. 2021
Erica je ve své cenové kategorii skvělou filmovou příběhově-rozhodovací hrou, kterou si budete chtít po prvním průchodu nutně zahrát znova. Někdy vám půjde o doplnění informací, které jste prvním průchodem nezachytili, jindy zase nutně budete chtít vědět, co by se stalo, kdybyste v klíčových rozhodnutích zvolili jinak. K znovuhratelnosti také nahrává možnost zisku všech achievementů. Za 10 € opravdu...

4/5
GameSite.sk
25. 9. 2019
Erica v sebe ukrýva obrovský potenciál a vlastne svojím spracovaním redefinuje žáner. Napätie a skvelá atmosféra hre nechýba, takže ak hľadáte FMH hru, tak proste berte, za 10 eur je to jasná voľba.

8,1/10
Centrum Her
9. 9. 2019
Erica je skvelým príkladom toho, že interaktívne filmy čaká svetlá buducnosť. Zaujímavý príbeh, dobré horecké výkony a reálny dopad rozhodnutí z hry robia jedného z najlepších zástupcov tohto žánru.

7/10
Doupě
31. 8. 2019
Interaktivní film Erica pohltí strhující atmosférou a skvěle dávkovaným rozkrýváním tajemství z minulosti. Díky tomu si mě Erica udržela bez problémů po celou hrací dobu a opravdu jsem si ji vychutnal. Hra měla potenciál patřit k tomu nejlepšímu, co žánr nabízí. Bohužel titul sráží odfláknutě působící koncovka a kromě Eriky také slabší postavy, ke kterým si jen těžko hráč hledá silnější vztah. I přesto...

ENCS