Dying Light: The Following


78%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Dying Light: The Following v porovnání s podobnými hrami? Dying Light: The Following byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

6/10
Tiscali Games
6. 5. 2016
Datadisk, který rozšiřuje lehce nadprůměrnou hru, nemůže už z podstaty věci být sám o sobě excelentním kusem videoherní zábavy. The Following sice částečně překonává některé neduhy původní hry, ale povětšinou se drží podobného standardu. Za své peníze dostanete mnoho, ale nic z toho bohužel není výjimečné. A jedna z mála novinek - bugina - se dokonce do značné míry míjí účinkem. Nebýt multiplayeru,...

3/5
Hrej.cz
25. 2. 2016
Rozšíření, které je nabité obsahem, ale kvantita v tomto případě automaticky neznamená kvalitu. Jestliže se však přes relativní plytkost dovedete přenést, čeká vás mnoho desítek hodin (kooperativní) zábavy.

4,5/5
Doupě
18. 2. 2016
Dying Light: The Following je více než důstojné rozšíření už beztak skvělé akční střílečky, které přináší méně parkouru, ale zato dovádění v bugině, nové zbraně, výzvy, mise a obrovské venkovní mapu, která je větší než celá původní hra. Vývojáři navíc zakomponovali více než stovku záplat a vylepšení, takže si opravdu není na co stěžovat. Takhle se to má dělat pánové a dámy.

9/10
XboxWeb.cz
17. 2. 2016
Koukáš se Ubisofte, DICE nebo Treyarchu? Přesně takhle by mělo vypadat rozšíření hry, jež musí vlastnit každý majitel Dying Light nebo milovník zombií. Patříte-li do nějaké ze zmiňovaných skupin, s klidným srdcem a svědomím vám Dying Light: The Following doporučím, protože koupí nemůžete jednoduše udělat chybu.

90%
Bonusweb
17. 2. 2016
Dying Light: The Following je výhra pro všechny. Fandové parádní akce sáhnou po povedeném datadisku, zatímco zbytek má šanci naskočit s kompletní vylepšenou edicí. Pokud rádi masakrujete zombíky a máte slabost pro hry v otevřeném světě, není co řešit, berte.

DEENPLCS