Duke Nukem Forever (PS3)


63%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps3

Recenze

5,5/10
hry.Sme.sk
19. 7. 2011
Prepáč Duke, ale toto je kopanec presne do gúľ. Do miest, ktoré ty s drsnou hláškou na perách atakuješ päsťami (efektný koniec boss fightu). Lenže tentoraz si dostal ranu ty a bolesť ti skrivila tvár.

6/10
Sector.sk
21. 6. 2011
Pri niektorých tituloch odporúčame, aby ste ich nevynechali, tento si kľudne môžete nechať ujsť alebo aspoň odložiť, pokým nezlacnie, čo zrejme nebude trvať dlho. Ak chcete čistú arkádovú akciu, skúste radšej Bullestorm alebo počkajte ako dopadne nový Serious Sam.

6/10
Tiscali Games
14. 6. 2011
Strašlivě zastaralý, nedodělaný, nic moc nového nepřinášející, vykrádající sám sebe. Přesto přese všechno i docela zábavný, stále legendární a pro mnohé nostalgická povinnost, nad kterou asi rádi přimhouří obě oči. Takový je Duke Nukem Forever.

85%
Herní web
13. 6. 2011
Duke Nukem Forever dokázal, že i po neskutečně dlouhé době vývoje dokáže předvést kvalitní comeback. Fanoušci dostanou to, co chtěli. Moře akce, hromady vtipných hlášek a oblíbeného drsňáka v hlavní roli. Slabší grafické zpracování může někoho odradit, ale byla by to škoda. Duke dostál svému slibu a je zpět!

70%
GameSite.sk
13. 6. 2011
Výber máp je celkom dostačujúci a aj rôznorodý, ale triumfom v celom multiplayere je Dukeov apartmán, ktorý si môžete za vyhrané body vylepšovať a motivácia nudne zabíjať všetko čo sa hýbe je tu. Nás však nudné a ešte k tomu problémové zabíjanie príliš nebavilo, možno to opraví nejaký ten patch, my však silno pochybujeme, že to nejak základ "zábavy" vylepší.

6/10
Doupě
13. 6. 2011
Duke Nukem Forever je v zásadě totálně přímočará střílečka, kterou obzvláštňuje specifický smysl pro humor

5/10
Konzolista.cz
12. 6. 2011
Duke Nukem Forever je po většinu hry zábavný, má zajímavé bosse, ale na druhou stranu si nejde nevšimnout nenápaditých levelů, špatné umělé inteligence, podprůměrné grafiky, frustrujících pasáží a spousty dalších chyb, které jen znepříjemňují hraní. Kdyby vyšel Duke Nukem Forever před nějakými osmi nebo devíti lety, možná by se jednalo o jednu z těch nejlepších akčních her.

6/10
Zing
12. 6. 2011
Duke Nukem Forever je svým způsobem unikát, z něhož budou starší fanoušci nadšeni, bohužel působí dojmem, jako by se v evolučním vývoji zasekl někdy před deseti lety. Jako připomínka starých časů a možnost vžít se znovu do role atomového vévody je to sice fajn, ale v dnešní době už hra nemá moc šancí stanout na vrcholu a zůstane spíš špatným příkladem toho, jak může dopadnout dlouholetý vývoj a tisíceré...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře