Dragons Dogma


87%

Průměr z 10 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox 360

Recenze

9/10
Konzolista.cz
23. 7. 2012
Už teď se můžeme těšit na to, co přinese plánované pokračování této ságy, jejíž první díl se nám předvedl v dobrém a sympatickém světle.

91%
XboxWeb.cz
10. 7. 2012
Obrovský herní svět, systém léčení, realističnost, hudba, unikátní online prvek, vizualizace, soubojový systém… Mám pokračovat? Ne, už ne. Zažijte si to sami - stojí to za to. Capcom naprosto překvapil a divil bych se, kdyby tento rok vyšla lepší RPG hra než je Dragons Dogma.

8,5/10
GamesWEB.sk
4. 7. 2012
Garantujem vám, že po jeho dohratí si titul dáte s chuťou od znova!

8,5/10
Sector.sk
1. 7. 2012
Schválne neporovnávam Dragon’s Dogma so Skyrimom, hoci svet by sa porovnávať dal. Ani s Monster Hunterom, kde súboj a paleta monštier dosahuje vysokú úroveň. Nemá to zmysel, lebo máme pred sebou po čase sviežu RPG, kde veľká časť obsahu funguje ako má – a je potešenie pre každého, čo sa nezľakne obtiažnosti a chuti investovať i objavovať veľký akčný svet.

80%
Game page
27. 6. 2012

8/10
Časopis SCORE
16. 6. 2012
Spojení japonské RPG obvykle evokuje zběsilý mix sci-fi a fantasy plný postav s očima jak cédéčka. Dragon’s Dogma na to jde jinak.

90%
GameSite.sk
16. 6. 2012
Za svoje peniaze dostanete za odmenu desiatky hodín plné vzrušujúcich súbojov, objavovania prekrásneho sveta a hrania sa s detailmi charakteru.

9/10
Zing
6. 6. 2012
Akční fantasy, které kombinuje tradiční prvky japonských i amerických RPGček, stejně jako fůru známých her do jednoho klubka. Někdo by mohl namítat, že z toho nic dobrého vzejít nemůže, svými možnostmi ale Dragons Dogma jasně dokazuje, že tu někdo myslel správnou částí těla. Těšíme se na dvojku.

9/10
Tiscali Games
1. 6. 2012
Poctivé fantasy RPG, které mísí japonskou a evropskou školu a nabízí bohatý zážitek na desítky až stovky hodin. Stejně jako Dark Souls vám nedá nic zadarmo a po vzoru Skyrimu servíruje obrovský živoucí svět s vlastními pravidly. Přidává adrenalinové souboje společně s unikátním systémem parťáků a v závěru roku se hrdě popere o post letošního krále her na hrdiny.

9/10
Eurogamer.cz
28. 5. 2012
Rozlehlé a poctivé fantasy RPG, které vám nabídne pohlcující svět, mimořádnou volnost nejen při tvorbě a správě družiny, návykově fyzický soubojový systém a opravdu strašidelné podzemní labyrinty k prozkoumání. Ačkoliv se nelineární příběh také povedl, dominantní předností hry je evropsky-středověký důraz na přirozenost, díky kterému budete mít téměř neustále pocit, že jste opravdu tam - a ne v nějaké...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře