Desperados 2


75%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: windows

Podobné hry

Jak si vede hra Desperados 2 v porovnání s podobnými hrami? Desperados 2 byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/5
Doupě
24. 7. 2006
Commandos není nikdy dost. Pokud jich je tedy aspoň trochu. Počet her podle tohoto vzoru byste spočítali na prstech Bartovy ruky, proto a pro své kvality si Desperados vysloužili takovou pozornost. Na mladšího brášku se brzy zapomene.

GamePark
20. 5. 2006
Nemusíte nutně patřit do herního starobince, abyste si ještě vzpomněli na výtečnou strategickou sérii Commandos. Za jejím vznikem stála firma Pyro Studios, která nám ukázala, že strategický žánr není pouze o budování města nebo základny, výrobě stovek anonymních jednotek a jejich následném boji s cílem co nejrychleji anihilovat protivníka. První Commandos byli po mnoha stránkách unikátní hrou, což...

9/10
Tiscali Games
26. 4. 2006
Desperados 2 považuji za velmi zdařilé pokračování, které vedle kompletně nové grafiky přináší i zajímavou možnost přepínání kamery do pohledu třetí osoby. Mezi další devizy patří napínavý děj, momenty překvapení a strhující hratelnost.

DECS