DarkSpore

69%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Recenze

80%
Herní web
2. 6. 2011
Darkspore je příjemný titul, který mírně mění pravidla akčních RPG. Nemám strach, že bych je ještě někdy viděl u jakéhokoli z dalších titulů tohoto žánru, ale možná se někteří vývojáři nechají inspirovat. Darkspore...

7/10
Tiscali Games
16. 5. 2011
Studio Maxis se snaží o hru poněkud dospělejšího ražení, než na které jsme zvyklí ze zahrádek blábolících simíků. Překvapivě však přináší povedený titul, který svou obtížností, tempem ani příběhem sice Diablem odkojené hráče neuspokojí, ale zato má ambice stát se casual výplní nudného odpoledne všech milovníků nenáročné zábavy. Díky sběratelskému efektu, editoru příšerek, nápadu s použitím tří hrdinů...

70%
Bonusweb
13. 5. 2011
Hra Darkspore je mistrem přetvářky. Na první pohled může působit jako zábava na dlouhé hodiny, brzy však dojem přehluší nečekaná mělkost hry. Nelze jí upřít malebná stylizace grafiky a řada inovativních nápadů, které ze hry mohly vytvořit návykovou a trvanlivou zábavu.

7,5/10
Sector.sk
11. 5. 2011
Darkspore sa dá charakterizovať jednou vetou. Nenáročná akčná RPG na odreagovanie, ktorá však má skvelú atmosféru, silnú motiváciu vo forme nových hrdinov a vylepšení a kvalitný kooperačný multiplayer. Vrelo odporúčam všetkým tímovým hráčom.

68%
GamePark
7. 5. 2011
Po technické stránce hra nepřekvapí ani nezklame. Vypadá pěkně a podařilo se mi ji rozchodit i na bratrově dva roky starém notebooku. Zvuky jsou dobré, jen hudba se mi zdála nevýrazná. Darkspore je povedená hra, ale více než u které jiné je na ní vidět, že měla na víc.

6/10
Hrej.cz
28. 4. 2011
Darkspore se vyplatí vyzkoušet díky chytlavé a nenáročné hratelnosti. Stereotyp sice zábavu časem nabourá, i tak jde ale hlavně v kooperaci o slušnou oddechovku.

65%
Czechgamer.com
26. 4. 2011
Pomerne kvalitne spracované akčné RPG, ktorému chýbajú bohužiaľ hlavné oporné múry.

7/10
Zing
26. 4. 2011
Rozhodně překvapení, které jsme nečekali. Všechny prvky mají své pevné místo a jako celek to nikde neskřípe. Příště snad jen bez toho stereotypu.

6/10
Eurogamer.cz
26. 4. 2011
Jak je z většiny odstavců patrné, hrou jsem ohromen nebyl. Sice vypadá hezky, obtížnost je vyvážená, ovládání bezproblémové a ani netrpí podstatnými technickými neduhy či nedodělky. A v zásadě obsahuje vše, co by dobrá hra obsahovat měla. Přesto mi při hraní scházela motivace a chuť a hrát dál.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře