Crysis 2 (PS3)


87%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: ps3

Recenze

93%
Sony-Playstation
27. 5. 2011
Crysis 2 je bezpochyby vynikající hra, která vedle špičkové grafiky nabízí i špičkovou hratelnost. Celková změna prostředí nakonec byla výborně provedena a během hraní jsme si na džungli ani nevzpomněli. Škoda jen toho slabšího multiplayeru a občasných chybek v umělé inteligenci. Již teď se těšíme na Crysis 3, který se snad objeví co nevidět.

9/10
hry.Sme.sk
19. 5. 2011
Crysis 2 je rozhodne veľmi kvalitnou, podarenou strieľačkou. Ťažko ju však možno porovnávať s prvým dielom, pretože sa od neho výrazne líši, hoci ide stále iba o akciu.

9/10
Konzolista.cz
31. 3. 2011
Crysis 2 je až na pár drobnost skvělou akční hrou, kterou si nejde nezamilovat. Skvěle se hraje, díky využívání Nanosuitu je i do značné míry originální a herní doba je na dnešní poměry slušná.

9/10
Sector.sk
30. 3. 2011
Celkovo môžeme Crysis 2 ohodnotiť ako najkrajšiu doteraz vydanú hru s kvalitným gameplayom, ale aj sériou malých chybiček, ktoré jej nedovoľujú dosiahnuť na dokonalosť. Môžeme potvrdiť, že Crytek dosiahol to, čo sľuboval - 90-kovú hru, aj keď žiaľ k stovke jej ešte niečo chýba.

8/10
Doupě
28. 3. 2011
Crysis 2 představuje zatraceně podařenou střílečku, která vyčnívá nad tupými koridorovkami jako je třeba Homefront. Jistě, ani tady pochopitelně nemohou chybět monumentální předskriptované události, ale jsou výborně vyváženy hráčskou volností. Fandové desetiminutového pobíhání z kopce na kopec v Crysis možná budou zklamáni z menších bojišť New Yorku, ovšem to je daní za pokus o přechod z džungle reálné...

8/10
Tiscali Games
25. 3. 2011
I když trochu velkohubá prohlášení autorů a obrovské očekávání zcela nenaplnila, je Crysis 2 velice povedná hra, která zůstává věrná svým tradičním sandboxovým kořenům a zdařile je kombinuje s bombastickou skriptovanou akční jízdou.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře