Command & Conquer Remastered Collection


84%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

90%
Bonusweb
20. 6. 2020
Některé hry nezestárnou nebo zestárnou se ctí. A některé hry i přesto, že až tak nezestárly, dostanou líbivější kabát. Legendární strategie Command & Conquer se vrací a stojí to opět za to.

9/10
Tiscali Games
16. 6. 2020
Fantastický remaster, který zachovává duši originálu, ale obléká ji do pečlivě přepracovaného audiovizuálu a šperkuje ji řadou bonusů a nových funkcí. Ostatní vývojáři, pište si poznámky. Takhle se to má dělat.

70%
Alza
16. 6. 2020
Command & Conquer Remastered Collection nám přináší dvě žánr definující RTS v přijatelném kabátu a s vylepšenou hratelností, která navyšuje celkové tempo. Pokud patříte mezi starou gardu, jež na této strategické sérii vyrostla, tento kousek by neměl chybět ve vaší herní knihovničce. Mladším hráči by se jí naopak měli vyhnout, protože je zřejmě neuspokojí.

9/10
Zing
15. 6. 2020
Command & Conquer Remastered Collection je pečlivě vytvořený remake dvou zásadních her v žánru real-time stratégy. Vývojáři ze studia Petroglyph Games k tomuto dílu přikročili s respektem a výsledkem je neuvěřitelně krásná hra, zůstávající věrna svým kořenům, ale zároveň upravená pro hráče nové generace. Je až s podivem, že tato hra patří do stáje EA. Navzdory očekávání zde nenaleznete žádné mikrotransakce...

8/10
Sector.sk
10. 6. 2020
Zdá sa t ako poriadna hŕba obsahu, však? A stále to nie je všetko. Autori sa poriadne pohrabali v archívoch EA a vytiahli z nich obrovské množstvo materiálov o tvorbe týchto dvoch hier, ktoré si u odomykáte hraním ako bonusy. Nahliadnete tak najmä do pozadia tvorby FMV sekvencií v oboch hrách, no je tu napríklad aj porovnanie pôvodnej kvality videí s remasterovanou verziou, no sú tu tiež fotky z tvorby...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře