Commandos 2 - HD Remaster


38%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
macos
linux
ps4
xbox-one
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Commandos 2 - HD Remaster v porovnání s podobnými hrami? Commandos 2 - HD Remaster byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

39%
Czechgamer.com
12. 4. 2021

1/5
Hrej.cz
17. 2. 2020
Remaster druhého dílu Commandos sráží obrovské množství technických chyb. Zbytek nedostatků vedle nich vypadá jako naprosté nic, a k tomu všemu chybí jakákoliv přidaná hodnota. Proč po něm tedy vůbec sahat?

4/10
Tiscali Games
2. 2. 2020
Když věštkyně Jolanda pronášela své legendární “velký špatný”, netušil jsem, že si její predikci spojím o pár let později právě s remasterem legendárních Commandos 2. Okleštěný obsah, silná cenzura, plané sliby. Achtung! Od tohohle ruce pryč.

6/10
Sector.sk
30. 1. 2020
Aspoňže sa vývojári snažia reagovať na sťažnosti nespokojných hráčov. No aj tak nám situáciu znepríjemnilo padanie hry na vybraných miestach alebo prinajmenšom úplný výpadok zvuku. Niekde sa zaseklo vozidlo a nedalo sa s ním pohnúť, moja postava v Antarktíde po položení nálože stratila kabát, v dôsledku čoho začala mrznúť, pri zobrazení uhlu pohľadu nepriateľa hra začala sekať a pokleslo snímkovanie....

3/10
Zing
30. 1. 2020
Commandos 2 HD Remaster je jasným příkladem toho, jak by se tyto předělávky rozhodně dělat neměly, jelikož se v ní kvůli obrovskému zástupu technických i kreativních problémů utápí i tak příjemná hratelnost, jakou nám nabídla již původní verze tohoto titulu.

DECS