Clive Barker's Undying


85%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Clive Barker's Undying v porovnání s podobnými hrami? Clive Barker's Undying byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Doupě
19. 4. 2001
Když jsem instaloval Undying, vůbec jsem nevěděl, co mě čeká. Jediné, co jsem od kamarádů zaslechl bylo, že je to doomovka, že je na Unreal enginu a že je inspirovaná románem slavného hororového spisovatele Clive Barkera, což mne velmi pozitivně naladilo, protože tento člověk je autorem několika skvělých a skvěle zfilmovaných hororů, mezi které patří například Hellraiser.

9/10
Tiscali Games
11. 4. 2001
Undying je hra s vynikající grafikou, poměrně zajímavým příběhem a hlavně přesně takovou atmosférou, kterou by člověk u hororu čekal. Kdo má rád aspoň něco z toho, co jsem uváděl v úvodu, rozhodně by si hru neměl nechat ujít. A ostatní? Ať hru zkusí také….. pokud nemají strach :)

96%
Bonusweb
16. 2. 2001
Kdyby mi ještě před pár dny někdo řekl, že nejlepší horor všech dob nebude v knižním vydání, že se dokonce nebude jednat ani o film, ale že to bude počítačová hra, asi bych se mu vysmál. Nyní už ne. Akční hra Clive Barker's Undying je totiž opravdu tím nejlepším, co nám tento žánr může nabídnout.

CS