Call of Juarez: Bound In Blood


83%

Průměr z 16 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

85%
GamesWEB.sk
7. 9. 2009
Výborne optimalizovaná hra, ktorá nielenže dobre vyzerá, ale i výborne zvučí. Dabing väčšiny postáv je na úrovni, čo trochu pokrivkáva, sú pohyby v prestrihových scénach a možno trochu zamrzí dĺžka hry.

80%
Gamesport
5. 9. 2009
Povedený příběh, možnost hrát za víc postav, což dává možnost k opětovnému hraní a mnoho dalších věcí, které vás zaujmou. Pro westernové nadšence je to jasná koupě.

80%
Recenzeher.eu
24. 7. 2009
Výtečně propracované postavy, skvěle propracované efekty a ještě lépe propracované okolí, dodává hře opravdu výtečnou atmosféru. Mezi záporné body hry bych zařadil občasné automatické zaměřování.

8/10
Doupě
23. 7. 2009
Hru pro jednoho hráče trochu podrývá zcela nepochopitelná absence kooperativní hry a místy až trochu moc velká akčnost. Což však zabránilo pouze tomu, aby se z Bound in Blood stala legendární hra.

4/5
Doupě
22. 7. 2009
A ten je k tomuto způsobu hraní uzpůsoben trochu víc, protože díky kyrysu (stejný pancíř nosí i v prvním díle) snese o trochu větší olověnou pozornost protivníků, i když se kvůli jeho váze na některá nedostupná místa musí nechat vytáhnout Thomasem. Ray sází na brutální palebnou sílu, dokáže střílet ze dvou revolverů zároveň či jednou rukou házet dynamit. Po laně sice nevyšplhá, ale proč by to dělal,...

75%
Bonusweb
22. 7. 2009
Tři bratři, divoký západ a spousta střeliva. Jako recept pro hru to nezní zle, že?

9,5/10
Vokr.com
21. 7. 2009
Atmosféra je vynikající, navíc co potěší je to, že se na jednom místě dlouho nezdržíte a už jste v úplně jiném, ale stejně lákavém prostředí. Variabilita map a misí je skvělá až to působí, jako byste skákali z jedné atrakce do druhé. A to se cení.

85%
GameSite.sk
8. 7. 2009
Hru si zamilujú nielen zarytí Cowboys, ale aj priemerní hráči strieľačiek, ktorí si radi užijú naozaj perfektný, vtipný, ale aj občas smutný príbeh.

7,5/10
hry.Sme.sk
6. 7. 2009
Nemôžete čakať nič novátorské, originálne alebo bombastické. To, čo dostanete, vám bude vrchovate stačiť a charakterizovanie titulu ako kvalitná hra, za ktorú sa oplatí položiť peniaze na stôl.

Eurogamer.cz
3. 7. 2009

7/10
Eurogamer.cz
3. 7. 2009
Zamrzí, že celé dobrodružství dokončíte skoro dříve, než vyměníte zásobník, na divokou cestu si kamaráda nepozvete a náplň hry mohla být krapet více rozmanitější.

GamePark
1. 7. 2009
Už dávno neplatí že hry, které vznikají v naší a poblíž naší domoviny, můžeme okamžitě prohlásit za budgetovky, od kterých se nedá nic čekat. Pryč už jsou naštěstí i doby, kdy se k této produkci přistupovalo s přimhouřeným okem a nějaký ten bodík navíc v hodnocení se vždycky našel. Je sice pravdou, že opravdu dobrých her, na které se ještě dlouho vzpomíná, se zase tolik neobjevuje, jako je tomu v případě...

9/10
Hrej.cz
1. 7. 2009
Pravdou ale je, že pro všechny klady zapomenete na to, že jdete tunelem, vystřílíte půlku Kalifornie a Mexika a vlastně jde „jen“ o bohapustou střílečku. Protože ona je tak zábavná...

9/10
Sector.sk
1. 7. 2009
Príbeh, hoci o niečo menej originálny ako v pôvodnej hre Call of Juarez, ale na druhú stranu bez slimačích pasáží. Mohol byť dlhší, ale pri hre za jedného a potom druhého brata s mierne obmeneným obsahom je tak akurát.

88%
Bonusweb
1. 7. 2009
Westernové hry nejsou tak časté, jak by si mnozí přáli. Přitom střílet padouchy starými kolty a puškami má něco do sebe.

90%
GamePark
1. 7. 2009
Pokud máte rádi dobrou, i když předem nascriptovanou akci, užijete si doslova plnými doušky a atmosféra divokého západu na vás znovu dýchne nezapomenutelným vysušeným závanem pouště.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře