Brink (X360)


55%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox 360

Recenze

5/10
Doupě
4. 7. 2011
Kdyby Brink nesráželo tolik chyb, mohl atakovat špičku onlajnových stříleček. Takhle nemá na víc než na plížení se v jejich stínu.

50%
Herní web
23. 6. 2011
Brink nebrat. Tak jednoduše se to dá říci. Na všech platformách jsou mnohem lepší střílečky, s lépe propracovaným týmovým módem, vyladěnější technickou stránkou a hlavně – mnohem zábavnější. Tato hra je objetí nevyvážené koncepce, uspěchaného vydání a laxního přístupu.

60%
XboxWeb.cz
18. 6. 2011
Je sice pěkné, že se tvůrci snažili o nějakou změnu v rámci žánru stříleček. Bohužel vznikla slátanina, které i přes povedené technické zpracování nemá moc co nabídnout a ne všechny mechanismy fungují tak, jak by měli. Já sám se nudil hned u druhé mise, což u hry za cenu velkých titulů není dobrá vizitka. Chybí to, co dělá akci akcí, a boje nemají šťávu. Sice se hodně střílí, ale je to prostě jenom...

6/10
Zing
11. 6. 2011
Jak říkám, je to vážně škoda, protože řemeslně toho lze Brink vytknout jen velice málo a i celkově měla gamesa nakročeno stát se hvězdou. Možná, že jí vaz zlomily, přehnané ambice, možná, že na to tvůrci od začátku neměli. Kdo ví. Pokud tedy nad koupí Brink přemýšlíte, doporučím věnovat pár pohledů Team Fortress 2 a vydat se kdyžtak touto cestou. Pokud ale za výtvor Splash Damage přeci jen utratíte...

5,9/10
hry.Sme.sk
2. 6. 2011
Na Brink sa môžete pozerať len a len ako na arkádovú strieľačku zameranú výhradne na multiplayerovú hrateľnosť. Mnoho nasľubovala, málo splnila. Neberieme hre, že by bola vyslovene nudná a zlá. Rozhodne ale neudrží hráča na tak dlhú dobu ako ostatné akčné hry, ktoré obsahujú ako plnohodnotný multiplayer, tak príbehovú kampaň.

55%
GameSite.sk
2. 6. 2011
Pokiaľ si dáte námahu, poriadne sa oboznámite so všetkým, čo hra ponúka a nájdete si dobrý tím na online hranie, je možné, že hra vás zabaví na dlhší čas. Brink nie je pre každého, je len pre určitú skupinu ľudí a je otázne, či táto skupina dokáže utiahnuť tento titul na poli multiplayeru.

6/10
Konzolista.cz
20. 5. 2011
Brink je v základu určitě zajímavou multiplayerovou akcí, kterou strhává dolů spousta nedodělků, chyb a bugů. Když se toto vše sečte, tak naše doporučení si hra získá jen těžko. Vývojáři se budou muset v následujících měsících hodně snažit, aby udělali z Brinku takovou hru, jakou zamýšleli. Menší omluvu si už přichystali v prvním DLC, které bude zdarma. Jakým směrem se ale bude dále Brink ubírat, to...

5/10
Sector.sk
20. 5. 2011
Brink je veľmi zvláštna hra, trpí obsahovým dlhom a akýkoľvek štandardný mód je nahradený bojom o teritóriá a úlohami, ktoré tlačia na spoluprácu. Tímy na mapách sa preťahujú lanom o to, kto na konci vyjde ako víťaz.

5/10
Tiscali Games
18. 5. 2011
Na papíře a podle slibů tvůrců to vypadalo, že se dočkáme něčeho, co nemá obdoby. To se skutečně stalo, ale obdobu nemá pouze drzost, že po nás někdo chce za podobný nedodělek peníze. Brink má své světlé stránky a není jich málo, ale momentálně jsou ukryté pod nánosem chyb.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře