Beijing 2008


53%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Beijing 2008 v porovnání s podobnými hrami? Beijing 2008 byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

2/5
Doupě
11. 9. 2008
Útěchou každopádně může být, že i tyto disciplíny jsou dobře zvládnuty a pobaví. A jak si poradili autoři s královskou disciplínou, se skeetem? Stačí mi jen jedno slovo – výborně. Střelba vyšla autorům skoro stejně dobře, jako našim reprezentantům a mohu jim jen zatleskat. Škoda, že zbytek hry již tak působivý není.

46%
Bonusweb
1. 9. 2008
Zatímco olympijské hry v Pekingu šly technologicky kupředu, oficiální hra se vydala opačnou cestou.

GamePark
30. 8. 2008
Hned na začátek je dobré zmínit, že si většina vývojářů s tvorbou sportovní gamesy na téma velké akce hlavu nikterak neláme. Hlavním tahákem je především jméno, tím druhým licence a až na třetí místo můžeme zařadit zpracování. Přestože je tento kámen úrazu zdůrazňován v drtivé většině článků, stále zůstává značně opomíjen. O to více nás mrzí, pokud se tento „úraz“ týká právě recenzováné hry.

7/10
Tiscali Games
15. 8. 2008
Patrně vůbec nejlepší "olympijská" hra tohoto století. Nabízí obsáhlý výběr sportovních disciplín, soutěživě pojaté ovládání, jakožto i zajímavé herní režimy. Může se pochlubit také dobrým online multiplayerem a slušným technickým zpracováním. Bohužel ovládání, lépe řečeno jeho konverzi či přizpůsobení platformě PC, někdo hrubě odfláknul. Pokud nejste majiteli...

GamePark
9. 8. 2008
Každá větší sportovní událost sebou nese riziko, že nějakého vydavatele napadne vytvořit hru na dané téma a pořádně si namastit kapsu na nadějném námětu. Jak takové hry dopadají jistě všichni víme a výsledek se často neliší od filmových her. V následujících několika odstavcích se podíváme, jak si autoři poradili s tak velkým a nadějným tématem jako jsou Letní olympijské hry, které začali v čínském...

3/5
Hrej.cz
8. 8. 2008
Pro majitele konzolí nebo X360 gamepadu je Beijing 2008 průměrnou hrou s několika lehce nadprůměrnými momenty. Pro ostatní je příkladem zmršené konzolové konverze.

50%
Bonusweb
21. 7. 2008
Olympiáda v Pekingu je za dveřmi a má jít po všech stránkách o rekordní akci. Škoda, že se to nedá říci i o této hře.

DECS