Army of Two: Devils Cartel


56%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: xbox 360

Recenze

60%
Czechgamer.com
24. 4. 2013
Stále to stejné, čistě konzolistické, ve zničitelném prostředí. Potěší jen na chvíli.

4,5/10
Sector.sk
19. 4. 2013
Nikto od Army of Two The Devils Cartel nečakal zázraky ani inteligentnú story, no to, čo vám predvedie, má veľmi blízko ku katastrofe Resident Evil 6. Hlúpa story s obyčajnou náplňou úplne bez nápadu nekladie vôbec žiadne nároky na hráča. Hrajte na vlastné riziko alebo ak si chcete znížiť IQ.

7/10
Konzolista.cz
19. 4. 2013
Army of Two: The Devils Cartel rozhodně není špatná hra, na druhé straně to ale ani není hra, kterou byste si museli zahrát za každou cenu. Je tu totiž již xkrát viděná akce, s ne úplně dokonalou umělou inteligencí a nezajímavým příběhem. V prospěch ale mluví velmi dobře fungující a atmosférické přestřelky, vychytaný systém krytí, občas dech beroucí atmosféra, akční scény, neotřelé herní lokace a pohledná...

5/10
Tiscali Games
16. 4. 2013
Průměrná střílečka z pohledu třetí osoby, která nepřináší nic nového a naopak se zbavuje podstatných vlastností, díky nimž předchozí díly v sérii uspěly. Alpha a Bravo jsou navíc o mnoho nudnější společníci než byli Salem a Rios, a stejně tak mdle vyzní i jejich křížová výprava v Mexiku.

5/10
Eurogamer.cz
6. 4. 2013
První Army of Two kdysi způsobila malou revoluci v kooperativním hraní a dvojka jí kosmeticky upravila. U této novinky to ale na lepší než bronzový stupínek mezi svými nebude. Na jednu stranu exceluje zničitelným prostředím, funkčním krytem a dynamickými přestřelkami. Jenže oproti dvojici předchůdců už rapidně ztrácí v umělé inteligenci, grafice, příběhu i polovičaté kooperaci. Přitom mnoho dobrých...

6/10
Zing
1. 4. 2013
Devil’s Cartel z nějakého důvodu opouští od značkového podpisu série a jde vstříc větší akci a větší destrukci. I přesto, že se jedná o krok zpět, dokáže titul zaujmout a pokud zrovna nemáte co na hraní, doporučujeme brnknout kamarádovi a sjet si drogové války v Mexiku ve dvou.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře