Apache: Air Assault

68%

Průměr z 9 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Recenze

8/10
GamesWEB.sk
14. 2. 2011
Celkovo však simulátor hodnotím pozitívne. Napriek tomu, že je na nezvyklej platforme, a dokonca má realistický mód ma zaujal a zabavil na dlhú dobu a keď nebudem zahrnutý ďalšími novými hrami isto sa k nemu vrátim aby som sa predsa len dopracoval aj k tomu veteran módu.

70%
Bonusweb
14. 1. 2011
Ve hře usednete do kokpitu nejznámější americké helikoptéry všech dob.

7/10
Doupě
3. 1. 2011
Díky dvěma, respektive třemi možnostmi nastavení obtížnosti si na své přijdou oba dva tábory. Když k tomu připočtu kvalitní zpracování a kooperativní módy, už, už to vypadá na hodnocení kolem osmičky. Jenže celkový dojem kazí stereotypní náplň misí a nešikovně podaný příběh. I tak je ale sedm bodů z deseti dobrým výsledkem.

7/10
Eurogamer.cz
3. 1. 2011
Hra nabízí zajímavé úkoly, jež se však točí prakticky vždy okolo ničení velkého množství pozemních cílů, což je právě největším a prakticky jediným problémem celé hry.

7/10
Hrej.cz
26. 12. 2010
Kvalitní simulátor bojových helikoptér, který sice na širokou veřejnost pamatuje svým „tréninkovým“ módem, ale dále už se ji v podstatě nesnaží nijak zaujmout.

5,5/10
GamePlanet.cz
16. 12. 2010
Sumasumárum, Apache: Air Assault je průměrný simulátor. Jedním z plusů je možnost pilotovat vrtulník. Hra se bohužel nevyhnula stereotypu a po chvíli hraní tak omrzí. Offline coop je výsměch. Je to škoda, protože po audiovizuální stránce je hra opravdu pěkná. Vaše utrpení naštěstí utne krátká hrací doba.

6,5/10
Sector.sk
14. 12. 2010
Apache: Air Assault je hybrid simulátora a arkády, no autori sa asi sami nevedeli rozhodnúť, na ktorú stranu sa viac prikloniť. Realistický model letu je doplnený o absurdnejšie prvky ako „on fly“ doplnenie munície alebo automatické odrušovanie rakiet a na druhej strane zasa tréningový model môže odradiť arkádových hráčov, ktorým príde zvládnutie ovládania ťažké.

8/10
Tiscali Games
7. 12. 2010
Nenápadná hra, která se vynořila z ničeho nic a je překvapivě dobrá. Určitě potěší všechny dnes poněkud opomíjené fanoušky realistického letectví, ale na své si přijdou i normální hráči. Kromě pár drobností není v zásadě co vytknout. Ten, kdo se bojí ovládání, ať si bodík strhne a naopak hardcore piloti můžou s klidem bod k hodnocení přičíst.

5/10
Zing
7. 12. 2010
Jde sice o zajímavou hru plnou vrtulníků, létání a střílení za doprovodu bezvadného ovládání, ale spousta problémů hře zabraňuje, aby se dostala z řad průměrných titulů.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře