Air Conflicts: Vietnam


56%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Air Conflicts: Vietnam v porovnání s podobnými hrami? Air Conflicts: Vietnam byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

57%
GamePark
12. 1. 2014
Air Conflicts: Vietnam si bezpochyby zaslouží pochvalu za to, že se pustila do neokoukaného tématu vzdušných soubojů během války ve Vietnamu. Co ji však táhne ke dnu je přílišná arkádovost, nepovedené ovládání vrtulníků, nezajímavý příběh, grafické nedostatky a spousta dalších nedodělků

57%
GamePark
6. 1. 2014
Co se příběhu týče, ten by se dal shrnout asi tak, že na začátku samotné hry absolvujete rychlou rekapitulaci dějin, která vám osvětlí proč vlastně tato válka vypukla a jak podstatná v ní bude vaše role pilota všech možných leteckých strojů. Pak už akorát za pomoci nejrůznějších dopisů a vzkazů sledujete příběh našeho hrdiny, který do Vietnamu přijíždí jako nadšený patriot a postupně zjišťuje, že všechno...

4/10
Tiscali Games
3. 11. 2013
Letecká arkáda s hloupým příběhem a neustále se opakujícím zadáním misí, která začne nudit už po několika minutách bez šance, že by z toho někdy vybředla.

7/10
Sector.sk
22. 10. 2013
Air Conflicts: Vietnam slušne nadväzuje na odkaz zabehnutej série. Pravidlá zásadne nemení, čo poteší fanúšikov, ale pomôže do hry preniknúť tým, ktorí si chcú zalietať okamžite. Na poli multiplayeru nájdete zaujímavejšie kúsky, ale ak si chcete večer po práci jednoducho zalietať a zabaviť sa na najbližší týždeň, tak sa rozhodne jedná o zaujímavý kúsok so zaujímavou cenovkou.

CS