Absolver


53%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Absolver v porovnání s podobnými hrami? Absolver byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

65%
Czechgamer.com
12. 10. 2017
Pokud máte rádi bojová umění, neměli by jste si tento kousek nechat ujít, jinak je dobré si dvakrát promyslet, zda-li investovat do této hry, či se poohlédnout po jiné

0/10
Gamebro
8. 9. 2017
Je to přítel nebo nepřítel? To je otázka, kterou si musíte položit vždy, když potkáte jiného hráče. Napjatě kolem sebe tancujete, bez možnosti přímé komunikace. Namísto toho si všímáte řeči těla. Nechystá se náhodou zaútočit? Je to jenom emoce na pozdrav? Nebo třeba dokonce nabídka ke spolupráci?

7,8/10
Centrum Her
7. 9. 2017
Absolver nabídne akci, která vás sice bude občas štvát, občas třísknete s ovladačem, ale pocit vítězství je zde opravdu zasloužený. Originální soubojový systém vám nabídne mnoho variací a možností toho, jak rozsekat protivníky na maděru. Vývojáři na sebe sami vytvořili past v podobě vybydleného světa, který bohužel působí neskutečně prázdně. Rozhodně doporučuji všem vyhledávačům intenzivních soubojů,...

7/10
Zing
6. 9. 2017
Absolver se snaží rozvířit stojaté vody her s tématikou bojového umění. Bohužel mu to vychází tak nějak napůl, a to je škoda. Potenciál byl přitom opravdu velký. I tak se ale jedná o kvalitní hru, která má co nabídnout.

GamePark
3. 9. 2017
Absolver je počinem pařížského nezávislého studia Sloclap. A ačkoliv je z obrázků kolem zřejmé, že autoři již několik her dříve dělali, v jejich nové šestičlenné sestavě jde o první počin, který se s koncem srpna 2017 dostal na PC a PlayStation 4. Co na něj říkáme?

DEENCS