Zeno Clash


80%

Průměr z 14 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Zeno Clash v porovnání s podobnými hrami? Zeno Clash byla poražena pouze 2x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

6,5/10
hry.Sme.sk
11. 8. 2009
Dobre: má to vcelku originálny dizajn prostredia, príbeh je bizarný, bojový systém zameraný na päste a kopance má čosi do seba. Lenže stále je to len obyčajná akčná hra z vlastného pohľadu, kde kráčate v zúfalo úzkom koridore, dlho vám to nevydrží a možno to bude pre vás až príliš šialené.

8/10
Sector.sk
10. 8. 2009
Po výtvarnej stránke jednoznačne na veľmi dlhú dobu neprekonateľné dielo s unikátnou a nenapodobiteľnou hrateľnosťou, ale tak krátka hra jednoducho nemôže dostať vyššie hodnotenie.

8/10
Tiscali Games
24. 7. 2009
Velmi netradiční hra z velmi nevšedního prostředí. Staví na skvělém příběhu a brutálních soubojích. Pár chybiček se najde, trochu ze hry čiší lehce budgetové zpracování, ale jinak jde o vynikající počin.

8/10
Tiscali Games
24. 7. 2009
Velmi netradiční hra z velmi nevšedního prostředí. Staví na skvělém příběhu a brutálních soubojích. Pár chybiček se najde, trochu ze hry čiší lehce budgetové zpracování, ale jinak jde o vynikající počin, který při ceně 399 Kč stojí za to si zahrát a hlavně dohrát.

8/10
Doupě
19. 5. 2009
Jestli máte zájem o nevšední zážitek posunující žánr 3D akcí o kousíček kupředu, jděte do toho. Ovšem pro milovníky čistokrevných stříleček mám jednu radu – zapomeňte na kulky a dokažte, že máte koule na pořádnou rvačku z očí do očí.

4/5
Doupě
18. 5. 2009
Taková pravačka s nápřahem během ústupu dozadu zabere na přípravu 2-3 vteřiny! Za tu dobu se může stát spousta nepěkných věcí, ale když to vyjde, pošlete protivníka tvrdě k zemi. Než se zvedne, stačíte do něj ještě škodolibě kopnout. Celkově jsou souboje dost náročné na koordinaci pohybů a kladou důraz na přehled po bojišti. Nehledě na to, že lékárničky v podobě ovoce se kolem povalují ve značně omezeném...

80%
Gamesport
17. 5. 2009
Pokud hledáte něco nového a neotřelého, co se navíc výborně hraje a svým dotažením dokonce vás ohromí, rozhodně po Zeno Clash sáhněte.

80%
GameStar.cz
13. 5. 2009
Přestože je technologická stránka hry poměrně zastaralá, umělecká složka vás prostě nepřestane fascinovat. Má sice své chybky, ale už jen svou originalitou, ale také parádní hratelností je vynahrazuje.

80%
Hratelne.cz
10. 5. 2009
Pokud hledáte hru, která vás posadí hluboko do křesla a nechá vás v něm sedět, dokud ji nepokoříte, berte Zeno Clash všemi deseti. Takový svět tu ještě nebyl a navíc je to zábava i po stránce hratelnostní.

80%
Bonusweb
6. 5. 2009
Originálních a zároveň povedených akcí se náruživým hráčům příliš nedostává. Zeno Clash jim spraví chuť.

8/10
Hrej.cz
4. 5. 2009
Troufnu si říci, že pokud by autoři poopravili některé bugy a zauvažovali nad zakomponováním multiplayeru, mohlo by se jednat o jednu z nejlepších akčních her poslední doby.

4/5
Hrej.cz
4. 5. 2009
Velice povedený akční titul, který si jistojistě získá mnoho fanoušku svou bláznivou atmosférou a originálním zpracováním. Troufnu si říci, že pokud by autoři poopravili některé bugy a zauvažovali nad zakomponováním multiplayeru, mohlo by se jednat o jednu z nejlepších akčních her poslední doby. Ať žije bujná fantazie!

84%
GamePark
4. 5. 2009
Zeno Clash bychom při troše pesimismu mohli zařadit ke hrám, které jsou originální tak moc, že mainstreamem otrávení kritici sice v recenzích nešetří chválou, ale vyjma několika nadšenců si je nikdo nekupuje. My však z celého srdce doufáme, že právě Zeno Clash se komerčnímu neúspěchu velkým obloukem vyhne, protože už dlouho jsme nehráli nic nápaditějšího či chytlavějšího. Hru pořídíte za pár babek,...

84%
GamePark
4. 5. 2009
V chilském studiu se z ničeho zrodil nový svět, cizorodý a originální tak moc, že mnozí lidé zvyklí na tradiční hry bez nápadu mu možná nedokážou přijít na chuť.

DECS