XIII


82%

Průměr z 8 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows
ps2
xbox
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra XIII v porovnání s podobnými hrami? XIII byla poražena pouze 4x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

84%
Czechgamer.com
3. 7. 2004
XIII je určitě skvělá, vymakaná a unikátně zpracovaná hra, která je HODNĚ shazována dolů systémem ukládání a jeho použitím.

80%
GameStar.cz
27. 3. 2004
XIII se nám líbí a rozhodně má i spoustu jiných předností, nežli jen nezvyklou grafiku. Bohužel však tato hra nepředstavuje kdovíjakou revoluci, na to komiksové barvičky opravdu nestačí.

8/10
Tiscali Games
2. 1. 2004
Originální zpracování a komiksovou atmosféru mohla doplnit jen větší rozlehlost herního světa, případně lepší umělá inteligence nepřátel. XIII ale přesto baví, a to je koneckonců to nejdůležitější.

82%
Tiscali Games
2. 1. 2004
Svým zpracováním je naprosto inovativní a i herním stylem se blíží ke komiksu, který pochopitelně nemůže být nijak spletitý nebo extrémně náročný. XIII jednoduše není z titulů, které můžete hrát několikrát za sebou a znovu vás něčím úžasným překvapí.

8,7/10
Sector.sk
4. 12. 2003
Celkovo veľmi pekná hra, možno pár detailov v grafike mohlo byť doladených a rovnako aj sejvy nemuseli byť checkpointové. Inak však hre nič nechýba a kvalitne kombinuje akčné a stealth misie a celé to podfarbuje rozsiahlym kvalitným príbehom.

8/10
Doupě
27. 11. 2003
XIII vnáší svým komiksovým pojetím a smícháním špionážních prvků s čistokrevnou akcí nový vítr do světa akčních her. Rozhodně tak třináctku doporučuji všem, kteří stále nevěří, jak hratelná a návyková může komiksová hra být.

4/5
Doupě
26. 11. 2003
Třináct. Číslo, které je již od pradávna symbolem smůly a neštěstí. Třináct je také kódové označení muže, který se bez vzpomínek a s nejasnou představou o své vlastní identitě vydává hledat řešení veškerých nezodpovězených otázek. To vše v akční hře XIII, z níž komiksové pojetí ve spojení se špionážními prvky učinilo jeden z nejlepších titulů žánru.

80%
Bonusweb
6. 11. 2003
Při zvažování koupě mějte stále na paměti, že akční sekvence téměř stejnou měrou doplňují infiltrační stealth mise, které nemusejí sednout úplně každému a víc než dost obyčejnou umělou inteligenci nepřátel také neočekávejte.

DEENCS