Wolfenstein


79%

Průměr z 14 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc
ps3

Recenze

85%
Czechgamer.com
20. 10. 2009
Nové featurky, kreatury, grafika, hratelnost a obzvláště příběh - vše si drží dobrou úroveň. Za celou hru jsem se nesetkal s jediným bugem. Někdo si možná povzdechne nad dobou hratelnosti, inteligencí nepřátel, systémem uzdravování a nevýrazným multiplayerem.

85%
Czechgamer.com
20. 10. 2009
Povedený nástupce, který nabízí několik zajímavých prvků.

8,5/10
Vokr.com
2. 9. 2009
V této době, kdy je druhá světová válka ve hrách již docela ohraným tématem, působí nový Wolfenstein svěže a přináší dosud neprobádané zákoutí dějin. Když k tomuhle přičteme ještě povedený multiplayer, máme tady kvalitní FPS kousek.

80%
Bonusweb
2. 9. 2009
První Wolfenstein přinesl hernímu světu žánr 3D akčních her. Ani nový díl nezklame.

70%
GameSite.sk
2. 9. 2009
Vyrovná sa Wolfenstein svojím predchodcom? V určitom zmysle áno. Vyrovnal sa primitívnym príbehom, linearitou a s dvoma zavretými očami priemernou hrateľnosťou. Grafikou určite nie.

GamePark
28. 8. 2009
Legendární herní společnost id Software nevlastní mnoho herních značek, ale o to jsou kvalitnější. Mezi ně patří Doom, Quake a především Wolfenstein, což je hra, která před bezmála dvaceti lety definovala žánr 3D stříleček, ač se obecně dodnes říká „doomovky”. Nový díl Wolfa byl tedy očekáván s velkým zájmem, především díky tomu, že také předchozí díl Return to Castle Wolfenstein byla kvalitní hra...

80%
GamePark
28. 8. 2009
Nový Wolfenstein je velmi povedená hra, která je sice příšerně lineární a velmi okatě kopíruje některé konkurenční tituly, ale v celku funguje na jedničku, obsahuje příběh, který neurazí a zabaví vás minimálně na deset hodin.

8/10
Doupě
27. 8. 2009
Troufám si tvrdit, že to bude velice příjemně strávených 12 hodin a že Wolfenstein nejen dělá výborné jméno svým generačním předchůdcům, ale prakticky ve všech ohledech je předčí.

7/10
Hrej.cz
27. 8. 2009
Rozhodně si vývojáři ostudu neutrhli, a pokud vám nevadí lineární postup úrovněmi, těch sedm hodin hraní za to stojí.

4/5
Hrej.cz
27. 8. 2009
Wolfenstein trpí na očekávání, které s sebou tahle značka zákonitě nese. Ať už čekáte starou dobrou rubačku, nebo přísun novinek, dočkáte se tak nějak napůl. Rozhodně si ale vývojáři ostudu neutrhli, a pokud vám nevadí lineární postup úrovněmi, těch sedm hodin hraní za to stojí.

4/5
Doupě
26. 8. 2009
Základem je MP-40, všudypřítomny samopal. Najde se i nějaká ta věc na dálku, silnější MP-43 či třeba plamenomet, jakmile ale narazíte na první vopravdu vošklivou vobludu, získáte nadpozemská udělátka. Jedno umí smažit více lidí naráz elektřinou, druhé vydává nepřerušený pulzní proud a jedno, jóóó, to ví jak na věc. Udělá jedno veliké bum a veliký jinak těžko zničitelný obr zmizí jako herní novináři...

80%
Bonusweb
26. 8. 2009
A opět je tu šance vrhnout se mezi okultismem posedlé Nacisty a pořádně jim omlátit hákový kříž o jejich nepoučitelné palice.

7/10
Tiscali Games
21. 8. 2009
Kvalitní FPS s náplní ze staré školy, obohacená o pocit otevřenějšího světa a speciální schopnosti. Jinak svými misemi víceméně klasický tunel z bodu A do bodu B. Z Far Cry 2 si vzal částečně otevřený svět, z Half-Life 2 úvod, z F.E.A.R. scénu v nemocnici a tak bych mohl pokračovat. Nicméně i přes časté kopírování jde v rámci tohoto schématu o velmi kvalitní kousek a milovníci...

Tiscali Games
19. 12. 2001
V recenzi Return to Castle Wolfenstein jsme slíbili, že se k multiplayeru ještě vrátíme. Nyní tak činíme a zde se dozvíte vše o herních módech, charakterech, mapách a dalších poznatcích ze síťového klání.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře