The Legend of Zelda: Breath of the Wild


79%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: nintendo switch
wiiu

Podobné hry

Jak si vede hra The Legend of Zelda: Breath of the Wild v porovnání s podobnými hrami? The Legend of Zelda: Breath of the Wild byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/5
GameSite.sk
14. 3. 2018
Expansion Pass pre The Legend of Zelda: Breath of the Wild prináša za prijateľnú cenu znamenité množstvo obsahu, o ktorom sa v žiadnom prípade nedá hovoriť len ako o daromnom kozmetickom doplnku. Skutočne ide o váženú náplň, ktorá pôvodnú hru obohacuje o mnoho zaujímavých a hodnotných prvkov. Pre fanúšikov Breath of the Wild je jej kúpa jednoznačne povinnosťou.

0/5
Nbase
10. 3. 2018

100%
Czechgamer.com
25. 3. 2017
Hra tohto desaťročia je už známa

5/5
Hrej.cz
12. 3. 2017
Breath of the Wild je žhavý kandidát na hru roku. V březnu je to troufalé tvrzení. Takových her tu máme už několik. A spousta nás jich ještě čeká. Něco mi ale říká, že Linkovo první dobrodružství na Switchi už letos nic nepřekoná. Pokud máte možnost si tuto hru zahrát, udělejte to.

10/10
Tiscali Games
11. 3. 2017
Nejrozsáhlejší Zelda? O tom není sporu. Nejkvalitnější launchový titul pro novou konzoli? Jakbysmet. A není to náhodou také nejlepší Zelda? Je. A ještě něco navíc. Breath of the Wild je dosud nejlepší Zeldou, která se nesmazatelně zapíše do dějin her s otevřenými světy.

95%
Bonusweb
11. 3. 2017
The Legend of Zelda: Breath of the Wild sklízí jedno absolutní hodnocení za druhým. Její podmanivost tkví ve správném pojetí otevřeného světa, povedených soubojích a chytrých hádankách.

PLENCS