The Captain is Dead


75%

Průměr z 1 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Captain is Dead je založen na zběsilé a zábavné deskové hře, která vás postaví do role členů posádky na obléhané hvězdné lodi. Musíte koordinovat posádku, abyste opravili kritické systémy a odrazili nepřátelské mimozemšťany, jinak budete sdílet osud kapitána. Od hlavního inženýra, důstojníka zbraní a hostujícího admirála až po praporčíka a lodního správce musíte spojit svůj jedinečný talent, abyste zabránili naprostému zničení v chladných hlubinách vesmíru!


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
android

Podobné hry

Jak si vede hra The Captain is Dead v porovnání s podobnými hrami? The Captain is Dead byla poražena 4x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7,5/10
Sector.sk
10. 2. 2021
Vývojári z Thunderbox Entertainment stavili na low-polygónovú prezentáciu v základných farbách á la art sci-fi šesťdesiatych rokov. Aj keď grafika nie je AAA, dáva celku jasný prehľad, unikátny štýl a nie je náročná na váš hardware. V skutočnosti tento grafický štýl je inšpirovaný artworkmi stolovej hry, z ktorej bola videohra Captain is Dead adaptovaná. Kvalitný soundtrack sa nesie v stále populárnom...

CS