Taxi Chaos


30%

Průměr z 1 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

RUSH PROSTŘEDNICTVÍM MĚSTA DODÁVÁTE SVÉ Bláznivým zákazníkům! Nasedněte si za volant a připravte se na zcela nový zážitek z taxi! Projeďte se po městě jako ostřílený taxikář Vinny nebo samozvaný „ovlivňovatel“ Cleo a vyzvedněte si ty nejšílenější zákazníky!

Projeďte se středem města v silném svalovém voze, projeďte se kolem parků v exotickém superautě nebo se projeďte kolem obchodní oblasti v japonském tuneru taxi. Ať si vyberete cokoli - vaším úkolem je doručit cestujícím včas! Alespoň pokud chcete vydělat nějaké peníze.

Procházejte přeplněnými ulicemi, vyhýbejte se chodcům přes chodníky nebo dokonce vzdorujte zákonům gravitace skokem přes střechy! Pokud jde o včasné dodání cestujících, není nic extrémního! Objevte nejlepší zkratky a seznamte se s New Yellow City (NYC) a se svými cestujícími, jako na dlani.


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox-one
playstation 4
nintendo switch
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Taxi Chaos v porovnání s podobnými hrami? Taxi Chaos byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/10
Sector.sk
4. 3. 2021
Autá majú svoju podivnú zotrvačnosť, fyzika je voči ním benevolentná, a tak aj rôzne krkolomné nehody pre vás končia tým, že hladko pokračujete ďalej. Dokonca sa s nimi môžete točiť na mieste. Ak potrebujete niekam ďalej doskočiť, jednoducho k tomu využijete boost (plyn a brzda naraz) a po mape doslova lietate. Tu a tam sa o niečo zbytočne zaseknete, prípadne sa zaseknete aj o nič, čo vyzerá, akoby...

ENCS