Super Smash Bros. for Nintendo Wii U


93%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: wiiu

Podobné hry

Jak si vede hra Super Smash Bros. for Nintendo Wii U v porovnání s podobnými hrami? Super Smash Bros. for Nintendo Wii U nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

4,5/5
Doupě
10. 1. 2015
Hlavní myšlenkou by měla zůstat jedna: Super Smash Bros. pro Wii U představuje naprosto úžasný zdroj zábavy, který dokáže pobavit prakticky každého. Jistě, daly by se najít různé chybky, například zamrzí chybějící kampaň, možná recyklace obsahu z předchozích dílů mohla být menší, avšak to podle mého nemění nic na tom, že Smash Bros. rozhodně stojí za investici.

9/10
Zing
10. 1. 2015
Vy jste ještě tady? Pokud máte Wii U, tak utíkejte do obchodu. Bez nadsázky jde o nejlepší bojovku, která je zábavná, miloučká se spoustou obsahu a hlavně podporuje v offline multiplayeru až 8 hráčů. To jsou pak teprve chaos bitvy.

10/10
Konzolista.cz
10. 1. 2015
Od Super Smash Bros. se čekalo docela dost, ale vývojáři očekávání dokázali ještě trochu překonat zábavnou hratelností, od níž se nedá odtrhnout, spoustou bojovníků s vlastními schopnostmi, velkým množstvím obsahu a rovněž výbornou audiovizuální stránkou. Pro majitele konzole Nintendo Wii U je Super Smash Bros. naprostou povinností a pro ostatní dalším důvodem k zamyšlení, jestli už nenastal čas k...

CS