Dead or Alive Dimensions (3DS)


79%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: 3ds

Podobné hry

Jak si vede hra Dead or Alive Dimensions (3DS) v porovnání s podobnými hrami? Dead or Alive Dimensions (3DS) byla poražena pouze 1x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

7/10
Recenzeher.eu
18. 8. 2011
Zábavné souboje, zajímavý Survival mód, grafické zpracování, renderovaná videa, rozmanitost charakterů a bojových stylů, početný bonusový obsah

7/10
Tiscali Games
26. 7. 2011
Bojovka, která na jedné straně až nehezky vsází na okatost a povrchnost, ale na straně druhé nabízí propracovaný soubojový systém podepřený kvalitně zpracovanými bojišti. Má jisté nedostatky, které zamrzí, ale rozhodně jako předkrm před Tekkenem velmi dobře pobaví.

8,5/10
Sector.sk
15. 6. 2011
Ako dopadol súboj dvoch kohútov na jednom smetisku? Osobne si myslím, že nerozhodne. Hra nie je lepšia ako Super Street Fighter 4 3D Edition, no rozhodne nie ani horšia. Je len jednoducho iná. Ponúka iný pohľad na žáner a zameriava sa na iné súčasti. Zatiaľ, čo SSF4 3D je bezkonkurenčný vo svojom online komponente, tak DoA Dimensions ponúka kvalitný singleplayerový zážitok zaodetý do plnohodnotného...

9/10
Konzolista.cz
31. 5. 2011
Dead or Alive Dimensions jsme po prvních dojmech moc nevěřili. O to větší překvapení se dostavilo, když se k nám dostal na recenzi. Jedná se totiž o vynikající hru, která jako jedna z mála nedělá nové konzoli od Nintenda ostudu a ukazuje i směr, jakým by se měla ubírat konkurence. Je docela zajímavé, že dvě nejkvalitnější hry pro Nintendo 3DS jsou bojovky.

CS