Strike Suit Zero


62%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Strike Suit Zero v porovnání s podobnými hrami? Strike Suit Zero byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

69%
GamePark
13. 3. 2013
Vynášet verdikt nad Strike Suit Zero je poměrně smutná záležitost, neboť se jedná o zajímavou hru, která disponuje kvalitním audio-vizuálním zpracováním, ale bohužel i početnými chybami v hratelnosti. Nezbývá mi tedy nic jiného, než doufat, že se autoři ze svých chyb poučí a zkušenosti z tvorby Strike Suit Zero zužitkují například při tvorbě dalšího dílu.

69%
GamePark
13. 3. 2013
Pomalu by se mohlo zdát, že arkádovým vesmírným simulátorům odzvonila hrana. Bohužel, piloti vesmírných stíhačů se stali pro herní průmysl příliš nezajímavými a už to bude nějaký pátek od doby, kdy jsme naposledy mohli usednout do kokpitu vesmírné lodě a zažít pořádnou vesmírnou bitvu. Strike Suit Zero mělo tento fakt změnit, ale narovinu říkám, že se mu to povedlo jen částečně.

6/10
Tiscali Games
8. 2. 2013
Graficky, zvukově a hudebně strhující vesmírná střílečka s raketou, která se mění do ultimátního vesmírného transformera. Ten zbytek, který by dělal hru lepší než jenom nadprůměrnou, ten tu zoufale chybí.

5/10
Hrej.cz
23. 1. 2013
Pokus oživit žánr vesmírných arkád, který autoři pohřbili nekončícími zástupy nepřátel a neférovou stavbou misí. Funguje a dá se hrát, ale o zábavě se v současném stavu dá mluvit jen velice opatrně - pokud vůbec

3/5
Hrej.cz
23. 1. 2013
Pokus oživit žánr vesmírných arkád, který autoři pohřbili nekončícími zástupy nepřátel a neférovou stavbou misí. Funguje a dá se hrát, ale o zábavě se v současném stavu dá mluvit jen velice opatrně - pokud vůbec.

DECS